0 oy
609 göst.
Diğer kategorisinde (546 puan) tarafından
İçimizde bı korku var tekrardan olacak gibi Kayseri deyim ben deprem olma olasigi 3. Derece şehir ama yinede uyuyamiyoz 

18 Cevaplar

+1 oy
(3,011 puan) tarafından
Geçen bir yazı gördüm herşey taktir ilahi evin sağlsm olsa yada tutki bir yere kaçsan bile o başımıza gelecek vede kafamıza bişeyleri takarsak kötüyü çağırmış oluyoruz o yüzden herşeyin hayırlısı rabbim hayırlı sağlıklı ömür versin şimdi hep iyi düşün depremi dğşünmemeye çalış evet bende korkuyorum yapacak şey Allaha sığınmak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bacım olacak deniyor ama gününü saatini Allah tan başka kimse bilmez bilemez
(546 puan) tarafından
:( inşallah olmaz ya o kadar kötüyuzki
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Konya'dayim valla bende hep korku içindeyim uyuyamıyorum 
tarafından
Kuzum eltimgil konya eregli de de geçen sallandik biz dedi. 2 gün önce falan
0 oy
(737 puan) tarafından
Hepimiz için zor bir süreç bende deprem bölgesindeyim Adana'da tekrar bekleniyor diyor ancak gaybı yalnızca yaradan bilir kaderde olanın önüne gecemeyiz vademiz bitmisse depremde olmasa başka sebepten Alacak Rabbim canımızı Allah'a teslimiyet çok güzel beni rahatlatıyor Rabbim dilemedikçe yaprak kimildamaz Rabbim biz aciz kullarına merhamet etsin inşallah 
0 oy
(2,350 puan) tarafından
artik marmara depremi bekleniyor tabi ALLAH'tan başka kimse bilemez ama 
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Bende Kayseri'deyim hala evime gecemedim ohal ilan edilen illerin halini düşünemiyorum bile ☹️ çok zor yaa rabbim.bi daha yaşatmasın 
0 oy
(995 puan) tarafından
Valla canım bilmiyorum ama biz de Hatay dayız 

Psikolojik olarak bitiğiz. Sürekli artçılar oluyor. Nasıl geçecek geçer mi ? Ne olacak . Kafamda binlerce soru

Ama Rabbim nasıl takdir ederse o olacak. İstediğimiz kadar kaçalım. 
0 oy
(14 puan) tarafından

Kayseri’de o kadar hissedildi mi ya biz Antep’te canımızı zor kurtardık :(

tarafından
Antep yine sarsıldı mi hatayda büyük artici olmuş
(14 puan) tarafından
Orada değiliz şu an ama sallanmış evet dün akşam
0 oy
(3,501 puan) tarafından
Canim deprem bolgesinde bile degilsin Rabbimin isine karisilmaz bilemeyiz fakat deprem bolgesinde olmasam uyumayacak derecede stres yapmazdim eviniz guvenilirse Allaha tevekkul edip metanetli durmakta fayda var
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Adana'dayiz bir çanta araba için hazirladim kaçabilirsek diye bir battaniye kızıma bir bize ve montlarinizi kattım hazır olsun diye evde de bir yiyecek çantası hazırladık baş ucunumuza evde yakalanırsak diye 3 çekyat zorla sığdırdık odaya her kırlentin altına bir şişe su kattık çekyatin altına su bisküvi falan kattık evimiz çok eski insan Kendi için değil de çocuğu için çok korkuyor Rabbim yardımcımiz olsun bizi sevdiklerimizden ayırmasın inşallah 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Rabbim bilir merhameti çoktur mevlamin insAllah daha olmaz dua edelim bol bol 

0 oy
(288 puan) tarafından
Canım bende kayserideyim inan korkuyorum ama nereye kadar devam edecek bu korku bilemiyorum evde bebekle tek başımaydim gece sokaga nasıl attım kendimi inan o saniyeler saat oldu Rabbim yavrularımızı ve bizi korusun  dua etmekten başka caremiz yok
0 oy
(7,731 puan) tarafından
Birtek Allah bilir 
0 oy
(671 puan) tarafından
Allah bilir hangimiz bilebiliriz ki Rabbım acı göstermesin inşallah bir daha yaşanmasın 
0 oy
tarafından

Kız içine mi doğdu. 22.47 de deprem olmuş Hatay'da 

(546 puan) tarafından
Valal bilmiyorum korku hic gitmiyo
0 oy
(59 puan) tarafından
Annemlerde Kayseri'de bende coo endişe ediyorum bende yozgattaym:(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 109 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu