0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Adanadayim. Korkuyoruz. Tabi Rabbim bilir yinr de. İnsan yinede merak ediyor. Gündüz bir şekilde geçiyor da gece uzun olduğu için insan tedirgin tedirgin bekleyemiyor

6 Cevaplar

0 oy
(240 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Allah korktuğumuza ugratmasin sabah 3 akşam 3 er defa bismillahillezi la yedurru measmihi şey un fil erdi vela fissemai ve huvessemiul alım oku ama hergun 

image

(240 puan) tarafından
Ve bu duayı bol bol.okuyalim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kimse tahmin yuruyemiyor mu :ermm:

0 oy
(6,853 puan) tarafından
Bekleme bacım yorgun düşersin uyu öyle zaman geçer üstünü düzgün giyin çocuğu hazır et yanında yatır hatta bişey olursa hissedersin 
tarafından
Uyku tutmuyor işte :( dalamiyorum
(6,853 puan) tarafından
Anlıyorum seni ilk depremin olduğu gün bende oye bi türlü uyuyamadim sabaha karşı dalmışım onda da yüz üstü yatmisim kolum kalbimin altına denk gelmiş kalp atışında vücudum hateket edince daprem oluyo sanıp sicradim ertesi gün yine aynı gece uyuyamadım sabaha karşı dalmışım elim başımın altında kalmış bu seferde beynimde atan damarlara vücudum sarsıldı deprem oluyo sandım fırladım yataktan Cok zor bi imtihsndan geçiyoruz rabbim yardimcimiz olsun sabir versin inşallah
0 oy
(688 puan) tarafından
Adanayi bilmem ama kaç gündür bu olan artçı depremler sanki büyük bir felaketin fragmanı gibi hissetiriyor bana. Gaybi yalnızca Allah bilir. Benimki sadece bir his. 
tarafından
Allah'ım önce günahlarımızı af eylesin ondan sonra canımızı alsın :(
0 oy
(836 puan) tarafından
Köyde deil misin sen kiz. Evde tek kalma nolur nolmaz
tarafından
Koydeyim
0 oy
(2,831 puan) tarafından
En iyi bilen yüce Mevladır kimse bilemez önlemini al kendini çocuklarını  tanıdıkalrını evini Allah'a emanet et ve uyu dinlen

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 202 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Simay888 (45 puan) tarafından soruldu
+2 oy
7 cevap 274 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 499 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Gunani (13,824 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 153 göst.