0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Kızlar 14 aylık oğlum var ,şu tuvalet meselesini kabusa çevirdi valla  ne zamn gitsem wc ye peşimden agliyor çoğu zamn beraber giriyoruz çok agliyor diye . O yüzden TV daldığında yada uyuduğunda gidiyorum . Ama yok sanki his ediyor tam gidiyorum başlıyor ağlamaya geri yanına 

Sürekli tutuyorum  az önce yine öyle oldu çok sıkılmıştım ama uyumadigi için gidemiyorum tam uyurum gitim wc kapısının önüne başladı ağlamaya  geri döndüm eşimde uyanmisti dedim az sen sala ben geliyorum .yine çok ağladı diye yarım kalktım geri yanına simdi yine uyutum .bu seferde kaçtı.  Karnım şiş  geziyorum ortalıkta valla rahat rahat wc ye bile gidemez oldum beyefendi sayesinde

2 Cevaplar

0 oy
(9,015 puan) tarafından

Yani çok b.oktan muhabbet olacak buralarda da :Dbirak ağlasın biraz bişey olmaZ... İlk bebekte bende oylediydim 2.de bırak ağlasın birazdan susar moduna geliyorsun 

-Reklam-
0 oy
(2,163 puan) tarafından
Benim oğlum da öyle valla 14 aylık olcak oda bi Tuvalete gircem diye bide namaza durcam diye aklı çıkıyo ya kendi kendine oynar ama seccadeyi elime aldığım gibi ağlamaktan haşat eder kendini bide wc kapısında içi çıkar gibi ağlıyo. Bende tuvalet kapısı sağ yanımda kalıyo ordan azıcık açıyorum kapıyı birbirimize gözlerimizle oyun oynuyoruz. Afedersin Büyük abdes yapcam zaman kapatıyorum mecbur ağlıyo avret yerimi görmesine müsade etmiyorum hiçbir şeklde göz kontağı kurduğumuz için. Bide wc kapısına telefon dan video açıp koyuyorum mecburen tv telefon izletmicem diye ahkam kesiyodum şimdi ikisinede bakıyo tuvalete giremiyorum yoksa 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Sevims0022 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
20 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
20 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,778 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 68 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeze (49 puan) tarafından soruldu

380,758 soru

11,400,011 cevap

34,929 kullanıcı

...