0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından

Herkesin cani sıkkın kimsenin morali yok. Benimde ayni sekilde su zor gunlerde iki uc kurus kazanmak icin uğraşıyorum esime destek icin pijama alip satıyorum ama gram kar edemedim yani kazandigima yeni pijamalar aldim yada evin eksiginegitti simdi yeni pijama alamiyorum elimdekilerde satilmiyor cunku bir kendini bilmez benden iki pijama takimi aldi yalan yanlis degerlendirme yapti elimdeki pijamalarin rengi simsiyah demiski rengi tam siyah bile degil kalitesiz. Belkide rakip firmadir cunku baska bir pijama sayfasini takip ediyor. Direk satin alıp iade etmeden bu yorumu yapmasi iki tane ayri ayri bana bunu dusundurdu. Azicik karla satıyorum her pijamada 50 tl bile kazanmiyorim sirf sayfam buyusun degerlendirme gelsin diye su olana bak simdi elimdekilerde satilmaz bu degerlendirmeden sonra ne umitlerle almistim o pijamalari esime diyordum seni kurtarcam el isinden diye yine birsey beceremedim yine husran kalitesiz olsa urunlerim bu kadar takmam kafaya resmen iftira baska birsey degil 

image

2 Cevaplar

0 oy
(572 puan) tarafından

En İyi Cevap
Dunya hassas kalpler için bir cehennem ben kimseye boyle bir yorum yapmam giyilmeyecek olmadigi surece kimsenin ekmegiyle oynamayim diye dusunurum herkeside kendim gibi saniyorum bir is yaptirmiyolar yemin ederim
-Reklam-
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Yılmadan pes etmeden devam ediceksin dolap uygulamasından satış yap zamaninda  bende altim sattim Güngörenden ama kar amaci dusuk insanlar alip gorsun memnun kalsin diye snr hamile kalinca butikci arkadasim vardi oraya koyduk hepsi satildi  butik acan arkadasim trendyoldan cok idae ettiler kötü yorum aldiris etmedi oes etmedi devam etti  suan efsane satisi var ustelik dukkanini tesettür giyimdi hem acik hem erkek hem tesettür olarak büyüttu bu tur ismerde pes edip moralini bozma  devam et 
(572 puan) tarafından
Devam edicek enerjimde kalmadi parada yok yenilerini almaya eskilerde satilmiyor cok model kalmadi cunku elimi neye atsam kuruyor
(5,953 puan) tarafından
Dolap uygulamasindan satis dene
(572 puan) tarafından
Ordan satiyorum zaten degerlendirme oraya gelmis
(5,953 puan) tarafından
Aldırma orayi önemli degil  yazan vsr alanda var bende satış yapıyorum orda
(572 puan) tarafından
Nickin ne destek cikalim birbirimize begeni takip vs

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 106 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde VB. (440 puan) tarafından soruldu