0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (769 puan) tarafından

Kızlar yaklaşık bir aydır sürekli aynı rüyayı görüyorum yani 2 defa görmüştüm bu gece tekrar gördüm rüyamda iç çamaşırı cekmecemde büyü muska vb bisey arıyorum her seferinde gidip bütün çekmeceyi boşalttım eski Bi anahtar çıktı ben bu anahtarı ilk defa görüyorum evime ait değil eşim de gormediginu söyledi olabilir mi böyle bisey 

image

6 Cevaplar

0 oy
(986 puan) tarafından
Iyi bir bilene danışmadan atmayın rabbim hepimizi şerlerden korusun ne diyeyim
(769 puan) tarafından
Cok korktum ya yapılabilir mi anahtarla
(986 puan) tarafından
Vallahi bilmiyorum ki ben de korktum inşallah öyle birşey yoktur ya Allah muhafaza etsin bilen birine mutlaka sor ama
(769 puan) tarafından
Akşam.sorucwm çok teşekkür ederim
(986 puan) tarafından
Rica ederim allah korusun insallah
-Reklam-
0 oy
(2,744 puan) tarafından
Neyin çekmecesi 
(769 puan) tarafından
İç çamaşırı çekmecem
(2,744 puan) tarafından
Kedni cekmecen mi canimyoksa eve ait olan cekmecemi şöyle anlatayım benim oturduğum ev kira ama dolapları çekmeceleri var bazı eşyalarımı oraya koyuyorum
(769 puan) tarafından
Yok benim kendime ait iç çamaşırı koyduğum çekmecemde çıktı zaten rüyamda da hep orayı görüyorum hepsini döktüm bisey yok Bi bu anahtar çıktı anahtarı da ilk defa görüyorum
(2,744 puan) tarafından
Yani canim iyi düşün daha önce koymuş olamazmisin eşine tekrar bir sor oyle değilse sirke dok üstüne idarini yap üstüne çöpe tuvalete at desem tuvaletini tıkar oyle yapan çarşafa allahindan bulsun ya bende oyuncak bebek bulmuştum sirkeyle yıkadım sonra sobaya atım vala bu bazı insanlar Allah'tan da korkmuyorlar
(769 puan) tarafından
Yani bu evin anahtarı değil ona eminim bide bu anahtar çok eski nerd4n elime geçecek de çekmeceye koyucam.esim zaten yerde görse üstünden atlar geçer kaldırıp değil komidi içine üstüne bile koymaz garibime gitti
0 oy
(769 puan) tarafından
Başka bilen yok mu kızlar 
0 oy
(73 puan) tarafından
evine yakın zamanda gelen giden oldumu hiç yada anlaşamadığın seni sevmeyen insanlar var mı
(769 puan) tarafından
Doğum yaptım Bi sürü insan geldi
(73 puan) tarafından
anahtarla büyü olmaz cnm tahminimce illaki vardı görmedin bende de bazen oluyo koymusumdur ama bulunca hiç hatirlamam koydugumu
(769 puan) tarafından
Ama anahtar evime ait değil ki ilk defa görüyorum çok eski Bi anahtar
0 oy
(7,677 puan) tarafından
Sürekli kafanda öyle şeyler kuruyorsan ondan girer rüyana bilinç altı.
(769 puan) tarafından
Yok aslında aklıma bile gelmiyor
0 oy
tarafından
Bir hoca götür göster pki nasıl goruyordun rüyanda gidip çekmecede anahtar mi vardı 
(769 puan) tarafından
Hayır anahtar yoktu ama o çekmecede büyü var diyip bisey arıyordum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 132 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Hdyemahsun (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sever (1,763 puan) tarafından soruldu