0 oy
782 göst.
Aile kategorisinde (556 puan) tarafından
Devlete bu yüzden gitmeye korkuyorum polislik doktorluk vs gibi alanlarda psikoloğa gitmiş flan diye ileride karşısına çıkabilirmis doğrumu bilen varmi

22 Cevaplar

+1 oy
(8,926 puan) tarafından
Ağır reçeteli ilaçlar kullanmiyorsa ve raporu yoksa karşısına filan çıkmaz şehir efsanesi o 
-Reklam-
0 oy
(267 puan) tarafından
Peki ya çıksa ne olacak ? Saçmalık şehir efsanesi
(556 puan) tarafından
Bende oyle düşünüyorum
0 oy
tarafından
Sanmıyorum doğru olduğunu 
(556 puan) tarafından
Kesin ogrenmem lazım
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sacmalama ne cıkması
(556 puan) tarafından
Bende oyle düşünüyorum ama
(9,247 puan) tarafından
Bunun cıkmasıniçin yetişkin bir birey olmak ve agır kırmızı receteli ilaclar kullanıp hastahaneye yatması lazım
0 oy
(6,181 puan) tarafından
Sen ileriyi düşünme şu an önemli olan çocuğunu getirmen gerekiyosa getir göster 
(556 puan) tarafından
Ileriside önemli
(6,181 puan) tarafından
Ama şu an daha önemli değil mi çocuğunu psikiyatriye getirmeye karar verdiysen bi anormallik sezmişsindir ilerde ya geç kalırsan hiç bişey çocuğundan daha önemli değil
tarafından
Şuan daha önemli ki gelecekte dönüşü olmayan bir hasar kalmasın piskolojik olarak.
tarafından
Konuyla alakasız ama efulimm görselinizdeki elbiseyi dolap uygulamasında görmüştüm sanki
(6,181 puan) tarafından
Evet koymuştum oraya
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Anlamadım nasıl yani 
0 oy
(592 puan) tarafından
Bugün bende götürdüm çocuk psikiyatriye yani şuan zaten üstünde durmasam goturmezsem zaten ileride bu çocuklar bişey olamazlar o yüzden şimdi eğitip ileriye hazırlamamiz lazım. Benim çocuğum 4 yaşında konuşmuyor bazı komutları algilamiyor sanki duymamazlıktan geliyor yani bazen normal bir çocuk gibi bazende şüpheleniyorum ve doktora götürdüm doktor göz teması var dedi algısı iyi hayvanları gösterdi hepsini söyledi çocuğum yani ama doktor dedi dil terapistine götürmeniz gerekiyor o yüzden özel eğitim alması gerekiyor dedi yani rapor çıkacak ve ben doktora söyledim bu rapor ona ilerde sıkıntı olmaz mı diye. Doktor eğitim bitince raporu değiştirip normal rapor haline getirecez ileride hiç bir sıkıntı çıkmaz dedi. Sizde ne sıkıntı var canim
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Önemli olan çocuğunun sağlığı mı ileride polis olamaması mı? Polis olamayacak bir rahatsızlığı varsa zaten olmamalı yoksa her psikologa giden polis olamayacak diye bir şey yok 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Çıksa be olur canm benm şuan gitmeyen yok zatn kullandığı ilaç önemli bak ben 10 yaşından beri gidiyorum 15 yıldır ilaç kullanıyorum tek ehliyet alırken önüme çıktı bu sorun oda ilaçlarımı ağır olduğu içindi
0 oy
(3,391 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Polislik  düşünse  cnm  direk çıkıyor    saglikdan geçiyorsun  zaten  soruyorlar ne amaçla gittin diye ben polislik düşününce   sormuşlardı  ama ilaç kullanmadım  ben  
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Çıkmaz  ya peki götürmezsen sağlıklı  bir polis olur  mu ?? Geleceği boşver şimdi önemli götur bende öyle  düşündüm  şimdi  pişmanım 
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Çıksa ne olacak ki aşkım kapışmak ı belki bilirsin başka psikologlar da var onların da geçmişte deprosyan ya da da farklı konularda tedavi aldığı olmuş.bu engel değil ki.yani psikolojik tedavi görmüş birisi psikolog olabiliyorsa bence polis falan da olabilir :) he ağır hastalık olursa şizofreni bipolar gibi o ayrı mevzu olabilir 
0 oy
(2,964 puan) tarafından
Gecici raporlar veriliyor kalici degil. Bir arkadasim. Bizler 6 aylik raporlar veririz.6 ay sonra tekrar kontrol ederiz. Uzun vadeli rapor artik verilmiyor. Mesela ben bu cocukta şu rahatsizlik var desem ömürlük rapor yazsam egitimle toparlasa hatta hastalik gecmis duruma gelse ailesi benim yazdigim raporla doktora kontrole gittiginde doktor bu rapora gerek yok cocugun raporluk birseyi yok dediginde beni sikayet edebilirler. Diplomamdan olurum demisti.
0 oy
(671 puan) tarafından
Çıksa ne olur yani 
0 oy
tarafından
Yok öyle birşey. Şehir efsanesi 
0 oy
(2,483 puan) tarafından
Bebeğimi kaybettğim de ağır ilaçlar kullandım baya baya yani kırmızı reçeteli geçen ay heyet raporu alicaktim ise girebilmek için doktor kendisi sordu daha önce ilaç kullandım mi psikiyatrik diye açıklamasını yaptimsuan çok iyiyim ilaçları kendi isteğimle bıraktım dedim bana test yaptırdı sonrasında sağlıklı olduğumu silah kullanabileceğimi onayladı yani demek istediğim şuan ki durumuna bakıyorlar hastanın işe girebilmek için vs.
0 oy
(7,952 puan) tarafından
Allah aşkına 2.3 yaş çocuğu götürsem nasıl 25 yaşına gelince karşısına çıkar ben oğlumu defalarca götürdüm konuşmuyo diye karşısına cikacaksada çıksın mecburdum ya götürmeseydim ve Allah korusun birşey için geç kalmış olsaydim
0 oy
tarafından
Yok öyle bişey içini ferah tut
0 oy
(2,702 puan) tarafından
Her hangi bir raporu olmaz ise sorun olmaz 
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Jandarma polis gibi rutbeli meslekler yapamıyor bildiğim kadarıyla ama kırmızı recetelı kayıtlarda gelecek kaygısıyla  cocuklarımızı saglık lı yetistiremezsswk sorunlarını görmezden gelir tedavi ettirmezssek zaten bir gelecekleri olamaz  

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 384 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
+1 oy
22 cevap 478 göst.
0 oy
5 cevap 111 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru