0 oy
117 göst.
Aile kategorisinde (233 puan) tarafından
Tek kalıyorum ve içim cok daralıyor eşim akşamdan akşama geliyor geldiğinde de onu boğmak istiyorum herseyi batiyor gözüme psikolojik olarak mı böyleyim herkesten nefret eder oldum bebeğim de çok huysuz benden dolayı çocuğa da mı geçiyor diyorum doğum günüm bugün onu bile umursayip bana tek kelime etmiyor eşim bebeğim 15 günlük daha çok yoruldum bu süreç ne zaman geçer 

5 Cevaplar

0 oy
(9,977 puan) tarafından
Kiz adami niye bogmak istiyosun :) benim bebegimde 18 gunluk bide oglum var 2.5 yasinda
(233 puan) tarafından
Batiyor herseyi erkeklerin vurdum duymaz olması benim feminist tarafımı kudurtuyir diyim :D
-Reklam-
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Lohusalıktan oluyor canm sakin ol geçecek herşey güzel olacak ama eşine duygularını paylaş erkekler anlamaz lohusalıktan sen soyle desteğine ihtiyacım var de
(233 puan) tarafından
Diyorum da anlamıyor erkekler canım kafaları basmiyor
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Niye kimse yok, inanki kimsenin olmaması daha iyi ben 15 gün kaynansm da 1 ay annem de kaldım kriz geçirecektim. Bu doğum da nasip olursa evimde oturacam gelen gelsin 1 hafta kalsin  gitsin. Keyfini çıkar bebeği uyut onunla uyu kalk. Eşin evdeyken o baksın sen yemek yap at dolaba çamaşırını ayarla  öyle çok ev işi derdinde olma bosver zaten biraz zaman geçtikçe kendine gelirsin. 
(233 puan) tarafından
1 hafta kaldı annem gitti sonra yalnız kalınca yemek yapmak evi toparlamak acılarla birlikte zor geliyor sezeryan oldum ve yeni yeni ayaklandım acilardan
(5,406 puan) tarafından
Bosver yapma
0 oy
(119,168 puan) tarafından
hormonel durumlar ac tv den bakara suresi ya şükür çek icinmi daraldi bi eline yuzune gul suyu dok ferahla la havle çek hamd et sukur et otur bi koseye ac ellerini dua et rabbim gonlune ferahlik verir
(233 puan) tarafından
Dinliyorum canım Rabbım insallah ferahlık verir
0 oy
tarafından
Bi ben lohusalık yasamadim galiba, çok postta denk geldim lohusa depresyonu diye. Tek kaldım bütün gün ve bol bol evede sure dinledim oğlumu sevdim.  Bunu ben doğurdum iyiki doğurdum diye bütün gün evde gezdim. 
(233 puan) tarafından
Herkesin psikoloji aynı olmuyor demek ki ne güzel sizin ki keşke o şekilde olsa benimde
tarafından
Zorlu bir hamilelik ve zorlu bir doğumdan sonra oğlumu kucağıma alınca kuş gibi oldum . Bakara suresi dinle bol bol canım, salavat çek ayater kürsi dinle sesli . Bebeğe de sana da iyi gelecektir. Gece gündüz dua dinledim belki ondan güzel geçti bilmiyorum

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 357 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde &Kuzeyim& (1,862 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,297 göst.
0 oy
5 cevap 405 göst.
14 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Minnak (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu