0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
Kızlar şimdi anlatacam kafayı yedi diyeceksiniz ama depremden sonra sanki biri varmış gibi falan hissediyorum kimse yok örnek verim geçen arabada eşim bn kaynanm oğlum uyuduk (depremden sonra ) gece uyandım arabadan dışarı bakınca birinin gölgesini gördüm gibi geldi gözümü kapattım açtım kimse yoktu sanki evde biri var gibi biri izliyor gibiyim her an deprem olacak diye korkuyorum akşam evden çıkamıyorum (kaynanmgilin evi hemen yan tarafta eskiden tek de olsam giderdim şimdi gidemiyorum) tek kalmaktan korkuyorum eskiden hiç böyle değildim Depremden sonra böyle oldum eşim akşam gidiyor şimdiye kadar annemlerde ya da kaynanmgilde kaldım bugün evime geçtim gece 1 buçukta gelecek annemgili çağırdım eşim yarın da akşam gidecek gündüzleri çok korkmuyorum da akşamları çok korkuyorum 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende öyleyim depremden sonra o yüzden bir sure uzaklaştım evimden 
(81 puan) tarafından
Eşim gündüzleri evde duralım aksmalari annemlere geçelim dedi
(583 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım tekrar oldu umarım iyisindir lütfen yaz merak ettim:(
(81 puan) tarafından
Sağol cnm evet tekrar oldu iyiyim annemlerdeydim çadırdayiz bikac gündür cnm (kendi imkanlarımızla çadır kurduk daha devlet çadır kurmaya Yeni başladı kamp çadırı kurduk orda duruyoruz
(583 puan) tarafından
Oh çok Şükür canım. Rabbim beternden korusun sakın ama sakın girmeyin zaten yasak geldi bak gene olmuş sanırım 5 civarı Allah muhafaza dikkat edin. Çok zor Rabbim yardımcınz olsun;((
(81 puan) tarafından
Amin cnm çok sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende öyleyim valla 
(81 puan) tarafından
Eşim gece 1 buçukta geliyor oğlumla tek kalacam nasıl yapacam bilmiyorum
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun kolay bişey değil bol bol dua et vesvese verme kendine zamanla geçer inşallah ben mesala ilk duyunca çok ağladım sizi düşünemiyorum 2. Günden sonra pek haberlere bakamadım Rabbim dayanma gücü versin 
(81 puan) tarafından
Bide Hatay'da oturuyorum depremin en çok vurduğu yerlerden birinde evimde az hasar var gerçi daha hasar tespiti yapılmadı ama korkuyorum
(1,386 puan) tarafından
Biraz daha annende kalsan dua et inşallah geçer bunlarda
(81 puan) tarafından
Annemgil çadırda kalıyor cnm hava çok soğuk soba yakıyorlar ama soğuk oluyor oğlum 20 aylık çok hasta oldu
(1,386 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah şimdi iyi mi dikkat edin çok zor durum
(81 puan) tarafından
Gribe çok yakalandı
0 oy
(81 puan) tarafından
Böyle olup atlatan var mı nasıl atlattiniz
0 oy
tarafından
Aynı durumdayız kalbim ağzımda dolaşıyorum korkudan 
(81 puan) tarafından
Sen nerde oturuyorsun cnm
tarafından
Şanlıurfa da
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Bende öyleyim canım malaesef 
(81 puan) tarafından
Sen nerde oturuyorsun cnm
(1,937 puan) tarafından
Adana canım az önce bile sallandık korku geçmiyor sen hataylı idin değil mi Hatay neresi senin
(81 puan) tarafından
Aynn sürekli artcilar oluyor yakinmisiz bnde Hatay
(1,937 puan) tarafından
Hatay neresi canım
(81 puan) tarafından
Dörtyol annemler Payas
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Ben vie korktum bende depremden sonra korkmaya başladım biri varmış değilde saki bişey olakmis gibi korkuyorum tuvalte gece korkudan gidemem eşim bekler ne yapalım 
(81 puan) tarafından
Bnm eşim de gece 1 buçukta geliyor annemgil geldi bugün daha Yeni gittiler oğlumla evde tekim o da uyursa tek kalacam bilemiyorum bugün evime geçtim esim olsa en azından yanımda yoldaş olur
0 oy
(583 puan) tarafından

Bende çok kötüyüm İstanbul da yaşıyorum burası da bekleniyor yüreğim ağzımda sabahliyorum eşim de gececi oluyor kendisi güvenlik iki gece evde olmuyor sabaha kadar uyanığım eşim gündüzcu olunca birazcık da olsa rahatlıyorum uyuyorum. Rabbim Bir daha yaşatmasın :(

(81 puan) tarafından
Amin cnm bn yaşadıklarımı hâlâ unutamıyorum İstanbul gibi hatay da da bekleniyor fay hattı kırılmamış eğer bı ddaha 7 ve üzeri yakın bir yerde olursa ev dayanır mı bilmiyorum ev az da olsa hasarlı o yüzden korkuyorum
0 oy
(546 puan) tarafından
Bende çok korkuyorum gözüm sürekli lambada eşim 1 bucukda geliyor aynı senin ki gibi kaynanam bende kaldı 2 gün.. yarın gidecek tek nasıl durucam blmym 
(81 puan) tarafından
Kimse yok şuan evde oğlumla tekiz uyutursam tek kalacam
(546 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum yarın bende öyle olacam Allah yardımcmz olsun bol dua edeceğiz başka elden birşey gelmez günduzleri korku olmuyo gece de uyuyamioz eşimle korkudan
(81 puan) tarafından
Aynn cnm korkmamaya çalış sende Allah bi şekilde yardım eder

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 197 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bala&Hatun_54 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 656 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 741 göst.
0 oy