0 oy
445 göst.
Diğer kategorisinde (1,506 puan) tarafından
Beni kaynanam bir sefer kandilde bır seferde başka bı şey için elini öpmek istediğimde geri çevirdi öpme istemez dedi eşimle tartismislardi benden de hırsını çıkarmaya çalıştı o zaman hiç bı şey demedim.bu akşam tutmuş arıyor niye kandillesmeye gitmiyormusum keyfi değil dedim yaptıklarıni unuttun herhalde dedim he düzelmeye niyetin yok diyor hiç kimsenin düzelmeye niyeti yok dedim iyi sen bildiğini yap dedi kapattı yan yana oturuyoruz bu arada. 

6 Cevaplar

0 oy
(48,735 puan) tarafından
ayarsiz demek ki
(1,506 puan) tarafından
Hayır bide benim suçum var sanki de diyor ki düzelmeye niyetin yok heralde diyor siz kendinizi düzeltin önce hep yaptiklari şey kocamla tartisirlar benimle kuserler trip atarlar sinra hiçbir şey olmamış gibi konuşmaya devam ederler yeter benimde bı yere kadar çocuk gibi hırsın geçince konuş ama ben bı şey yapmadığım halde bana bir sürü laf söyle
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Şu mübarek günün hatırına öyle demesen iyiymiş kandilleş sanki ölümlü dünya canım 
(1,506 puan) tarafından
Ben nerdeyse 2 senedir hiç bir kandilde gorusmuyorum o zamanlarda hiç bir şey demiyordu şimdi aklına geldi heralde.kendi oğlu önce kandillessin o bile kandilde gitmiyor.telefonda kutladım sondu zaten dahası yok
0 oy
(142 puan) tarafından
3 günlük dünya büyüğün bir adım atmış aramış seni barışmak için herkes hata yapar sinirle demiş belli ki canım boşver 
(1,506 puan) tarafından
Konuşuruz biz norrmalde dediğim gibi yan yana oturuyoruz zaten ama 2 yıldır nerdeyse kandillerde aramiyorum da gitmiyorum da o zmaan yaptığı çok dokundu ben kandillesmek için elini opecem istemez öpme dedi bana mübarek gecede geri çevirdi ve hiçbir şeyden haberim yokken çok dokundu bana öyle yapması ve akşam dedim kendi kendime aslamkandil kutlamicwm diye
(142 puan) tarafından
Haklısın canım yanlış yapmış ama belli ki kızmış birşeye sinirle yapmış onlar da insan hata yapar boşver barış ara kandilleş sende rahatlarsın hem
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Mübarek gün canım baksana ölümlü dünya sabaha hangimiz çıkıcaz belli değil keşke bir kandilleşseydin. Kötülük yapana da iyilik yapın deniyor . Kazanan sen olacaksın emin ol ahiretin için 
0 oy
(3,047 puan) tarafından
Bunu eşin mi diyor 
(1,506 puan) tarafından
Neyi eşim mi diyor
0 oy
(150 puan) tarafından
Ölümlü dünya tabiki ama bu kadın da onun kendi oğlunun yaptığı şeyin ceremesini çekmek zorunda değil ne demek yani eşim bisey yapcak kaynanam benle konusmucak hemde üstünden 2 sene geçicek daha ne iyi olmamı falan bekleyemez kimse bence iyi demişsin kandil sadece bugün değil 2 sene de kaaaç tane kandil geçti. 
(1,506 puan) tarafından
Yani dedigim gibi en az 2 yıl eksiği yok fazlası var o kadar zaman geçti hiç bı şey demedi bugün aklı başına geldi.benim annem babam eşimi eğitim için havaalanına götürdü diye kaynanamlar küstü anneme babama.ama kendileri hiç sormadı bile oğlum ne zaman gidicen eğitime neyle gidicen araban yok biz seni göturuz demediler bı şeye ihtiyaç var mı alınacak diye sormadılar bile.
(150 puan) tarafından
Herşey oluyo hayatta fakat insan üzülünce kırılınca hiç biseye hevesi kalmiyo onlara karşı hiç bi adım atası gelmiyo
(1,506 puan) tarafından
Gerçekten hiç içimden gelmiyor hepten günaha giriyorum ama napayım bende insanım geri çevrilmek çok dokundu hiçbir şeyden haberim yokken benim hiçbir suçum yokken

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 594 göst.
4 Mart 2022 Aile kategorisinde zumra3634d. (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 596 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 374 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 916 göst.