0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (242 puan) tarafından
Saçım banyodan sonra yumuşak oluyor ama ondan sonra sertleşiyor yumusaklik etkisi gidiyor. Saçıma şunu yaptım düzeldi yumuşadı diyen varmı aranızda?

3 Cevaplar

0 oy
(352 puan) tarafından
Vitamin eksikliğin troid rahatsızlığın var mı varsa onları tedavi ettir kırıklarını aldir
(242 puan) tarafından
Vitamin eksikliği olabilir ya ben uzun saç seviyorum kestirmek istemiyorum ama bu gidişle kestiricem yine
(352 puan) tarafından
Vitamin eksikligi olayını çöz sağlık ocağına git sabah erken kan ver baktır onun dışında keratin al evde saçına yükle yumuşacık olur kırıklar gecer
(352 puan) tarafından
Ben de alacaktım milli yasimiz var içimden gelmedi alıp yapmak hatta kapanmayi düşünüyordum
(242 puan) tarafından
Yani kapansakta ne bileyim ben iki türlüde önemserdim kapanmayı bende çok istiyorum ama şuan hiç hazır değilim. Çünkü kapaliligi tam anlamiyla şuan yerine getiremem.diye korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Kabarık gibimi eletirik çarpması gibimi
(242 puan) tarafından
Okadar değil ama sert ve hiç canlı durmuyo okadar kestiriyorum güzel uzasın diye uzuyo ama çok cansız uzuyo :(
(2,727 puan) tarafından
Vala canim saç spreyi kulan saç maskesi yap
(242 puan) tarafından
Bitane ürün buldum trendyoldan bı ona bakcam bide ben sıcak suyla duş yapmayı seviyorum ama sıcak su saça iyi gelmiyomus internette okudum
(2,727 puan) tarafından
Evet sıcak su iyi gelmiyor
0 oy
(150 puan) tarafından
Bende tesettürlü bi insanım saçlarım hem ince hemde çok dökülüyordu şampuandan kaynaklı bide evde hiç serbes bırakmıyordum şimdi çok  çok iyi benim bu yüzdenmiş hep dökülmesi incelmesi elidor yeni çıkan varya turkuaz rengi o muhteşem bisey bana çok iyi geldi yağlanma falan da diğerlerine göre daha uzun gidiyor .
(242 puan) tarafından
Ne yaptın bunun icin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Gamzeakarsu (981 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 123 göst.
1 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 375 göst.
14 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Dilayyy (38 puan) tarafından soruldu