0 oy
469 göst.
Diğer kategorisinde (600 puan) tarafından
Referans kodunuzu yapınca 4 kişi 250 TL veriyor toplamda 1000 tl

12 Cevaplar

0 oy
(804 puan) tarafından
Nasil oluyor canm o
(804 puan) tarafından
Evet hepsi buyuk ve kendilerine ait telefonlari var
(3 puan) tarafından
Peki ne kadar güvenli hiç merak ettiniz mi kimlik bilgileri telefon numarası  kimseye vermeyin vede kimseden kod alıp herhangi bir yere kayıt yapmayın akbank böyle bir uygulama olduğunu bilmiyorum buradaki kişileri tanımıyorum kimseyi suçlamak ta istemem ama artık insan en yakınına güvenemiyor degilki burada tanımadığım insanda kod almak kimlik bilgisi sonunda pişman olmayın
(3 puan) tarafından
Peki uygulama indiriyorum senin referans kodunu niye gireyim ne kadar güvenlisin nereden bilicem benim telefon üzerinden bilgilerime girmiyeceģin ne malum seni tanımıyorum nasıl güveneyim
(600 puan) tarafından
Ben bişi anlatmicam telefon elinde cnm araştır
(3 puan) tarafından
inşaAllah sıkıntı yoktur bakıcam
-Reklam-
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Nasıl oluyor canım 
(600 puan) tarafından
Canım Akbank mobili indiriyorsun referans koduna vereceğim benim referans kodumu yazarsan çok sevinirim sen de kazanırsın ben de kazanırım sonra seni müşteri hizmetleri görüntülü arıyor akbank'a direkt bağlıyor zaten hiç sayfadan ayırmıyor ondan sonra kimliğini gösteriyorsun güvenlik açısından sonra akbank'lı oluyorsun sen de aynı o şekilde referans kodu geliyor sana 4 kişiyi bu şekilde yapıyorsun kendi referans kodunu yazıyorsun bu sefer bin TL geliyor sana
0 oy
(15,976 puan) tarafından
Evet akbankli olacak varsa kodumu verebilirim
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Biz kaç kez denedik olmuyor nasıl yaptın 
(600 puan) tarafından
Bende yaptığımda yanlış yapmışım istersen yardımcı olabilirim
0 oy
tarafından
Akbanklı olunca vermiyor kod alıp bi başkasını akbanklı yapınca geliyor
0 oy
(600 puan) tarafından
??             
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Yapikredili olunca da 300 tl veriyo marketlerde hepsiburada ebebekte Dr de flo da lc waikikide geçerli yapikredili olmak isterseniz referans kodunu verebilirim 
(1,908 puan) tarafından
Evet ya da fatura odemede
(1,908 puan) tarafından
Eğer tosla paycel nays kullanıyorsanız yapikrediye burdan para yüklediğinizde de harcama yapmış sayılıyorsunuz
(600 puan) tarafından
Gel istersen seni akbanklı yapayım:))))
(1,908 puan) tarafından
Akbankliyim zaten
(1,908 puan) tarafından
Tosladan paycelden naystan paranızı geri ibanina atabilirsin
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Nasıl oluyor cnm
(600 puan) tarafından
Canım Akbank mobili indiriyorsun referans koduna vereceğim benim referans kodumu yazarsan çok sevinirim sen de kazanırsın ben de kazanırım sonra seni müşteri hizmetleri görüntülü arıyor akbank'a direkt bağlıyor zaten hiç sayfadan ayırmıyor ondan sonra kimliğini gösteriyorsun güvenlik açısından sonra akbank'lı oluyorsun sen de aynı o şekilde referans kodu geliyor sana 4 kişiyi bu şekilde yapıyorsun kendi referans kodunu yazıyorsun bu sefer bin TL geliyor sana
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Yapikredili de olmak isteyen varsa 300 tl kazanıyoruz karşılıklı 
0 oy
(1,908 puan) tarafından

image

Burda da yazıyor nays paycel tosla kullanıyorsanız da oraya 250 tl yükleyince de harcama sayıyor ya da otomatik ödeme talimatı vererek 1 fatura ödendiği zamanda veriyor 
0 oy
(600 puan) tarafından
Olmak isteyen yok mu 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 124 göst.
17 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Badgirl (18 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 929 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,395 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 918 göst.
0 oy
12 cevap 559 göst.
24 Haziran 2020 Aile kategorisinde -M.E s MoM- (847 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...