0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (3,874 puan) tarafından
Bi oğlumuz olcak 31 haftalık oldu artık dahha isim bulamadık. Ben miraç istedim eşim istemedi. Yusufla hamza arasında kaldık eşime bıraktım hamza dedi. Sizce nasıl kızlar. Dün kaynanam tuhaf tuhaf baktı nerden cıktı gibi sorular sordu. Şimdi hiç değiştirmem o begenmedi dıye değiştirdk zannetmesin dıye :D sizce nasıl

21 Cevaplar

0 oy
(2,301 puan) tarafından
Bence güzel canımm hem kaynananın beğenip begenmemsini boşver önemli olan anlamlı olması içinize sinmesi çünkü anne baba çocuğuna güzel anlamlı isim. Vermekle yükümlü 
(3,874 puan) tarafından
Teşekkür ederm canım yok o begenmedi dıye değil de sonradan değiştirsek bıle ben değiştirin dedim değiştirdiler diye triplere gırer o yüzden
-Reklam-
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Yusuf Hamza çok uyumlu olmuş bence. Kaynanalar hep öyle, bende kızım olunca Umay koyacam dedim herkes o isim mi falan diye dik dik bakmıştım ama kızımın adı Umay :))) 
(3,874 puan) tarafından
Umay da cok güzel isim canm kızımın zamanında cok var dıye koymamıstım :)
0 oy
(826 puan) tarafından
Çok güzel bir isim.  Anlamı saçma sapan olan isimler koymayanlari görünce çok mutlu oluyorum . Allah sağ salim kucağınıza almak nasip etsin 
(3,874 puan) tarafından
Allah razı olsun ☺️♥️
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Yusuf daha iyi sanki Hamza pek sevemedim  
(3,874 puan) tarafından
Evet aslında bana da Yusuf daha naif geldi ama babasına bıraktım artık kararsızlıktan sıkıldıgım içinn
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Hamza çok güzel bir isim.. anlamında güzel aslan gibi güçlü demek sağlıkla gelsin inşallah 
(3,874 puan) tarafından
Amiin. Teşekkür ederim ☺️♥️
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Güzel canim Miraç güzel Yusuf ta guzel canim kaynanan herlade kocasını adını koymak istiyor
(3,874 puan) tarafından
Yok canm hiö öyle bi fikir belırtmedı eşimın koymayacagını da bilir. O biraz daha modern isimler bekliyodu sanırım.
(2,719 puan) tarafından
Canim sizin ona sormanız istiyor galiba ne koyucan diye
(3,874 puan) tarafından
Çok bekler onu :)
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Miraç çok güzel Ebubekir var ne bilem çok güzel isim senin seçtiğin
(3,874 puan) tarafından
Dimi hala en cok miraç içime sindi ama hiç oralı değil eşm
(2,874 puan) tarafından
Zamanla alışır
Ama inan ki çok güzel isim hiç değişme bunu
Kaynanan beğenmediyse bidaha doğrusun sevdiği ismi koysun
Eşin da zamanla alışır
0 oy
(7,009 puan) tarafından
Miraçtansa  Yusuf ve Hamza daha güzel ama içlerinde en güzeli Yusuf bence.
(3,874 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(671 puan) tarafından
Miraç çok güzel diğerleri çok eski bir isim 
(3,874 puan) tarafından
Evet mirac yam aradığim isim hem modern hem anlamı güzel ama eşim de hamza iyi babayiğit isim dıyor
(671 puan) tarafından
Miraç Hamza koyun :)
0 oy
(8,914 puan) tarafından
Bence çok güzel hamza ismi. Allahın aslanı demekti galiba anlamı. Biz de ikinci oğlumda düşünmüştük Hamza ismini. Aslan koyduk sonra :) 
(3,874 puan) tarafından
Evet canm adıyla yasasın inşallah ☺️
0 oy
tarafından
Benim oğlumun adı yusuf han çok güzel
0 oy
(1,572 puan) tarafından

Kuzenim var bebiş adı yusuf hamza:D ikisi de sevdiğim isimler

0 oy
(1,013 puan) tarafından
Yusuf çok güzel oglumuz olursa bizde koycaZ
0 oy
tarafından
Hamza ismi çok hoş kaynanana aldırış etme canım inşallah hz. Hamza gibi olur huyu 
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Çok güzel değiştirmeyin bence de 
0 oy
tarafından
çok güzel mirac çok yaramaz oluyor hamza da biraz öyle ama yusuflar yumuşak basli oluyor.hamza da çok çok güzel hayirli gelsin
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Mirac guzel oglumun adi
0 oy
(4 puan) tarafından

Benimki Miraç Ali olacak nasipse :) Hamza da güzel yusuf ta ikisinin de adının sahibi güzel bikere 

0 oy
(1,039 puan) tarafından
Benim oğlum Yusuf Kaan uysal ve sakın bır çocuk tanıdığım tüm yusuflar gıbı 
0 oy
tarafından
Kusura bakmayın hevesinizi kaçırmak istemem de aklıma geldi sadece  oldugumuz yerde adı Hamza olan kim varsa herkes  Hamza diye hanzo diyor. Öyle deyince o geldi aklıma . Yine de siz bilirsiniz 

İlgili bir soru bulunamadı

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...