0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (679 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Depremden dolayı hepimiz bir evdeyiz görümcem kaynanam filan bu görümcem depremden de etkilenmemiş olacak ki arkamdan sürekli beni herkese kötülemeye çalişiyor lafımı evirip çevirip kayinlarima kaynanama farklı anlatıyor küçük görümcem arkamdan konuştuğu lafları dedi şok oldum bu kadar da iki yüzlülük olmaz dedim önümde iyi arkamdan kötü şimdi tavır aldım ona küçük gorumcemde ele vermek istemiyorum gelip sorarsa ki sordu yok iyiyim dedim konu acilirsa nasıl diyim bunu

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kardeşini satan sana ne yapar :) bence hiç kimseye güvenme direk herkesin yanında yüzüne vur şahsen ben kaçak dövüşlere karşıyım 
(679 puan) tarafından
Ya ablası kıza hiç iyi değil ki beni seviyor daha çok direk vursam küçügun üzerine ailecek giderler bizimde aramız açılır
(7,043 puan) tarafından
Daha yeni anne ben sana katılmıyorum canım yanlis anlama da benim ablam yengemin arkasindan konuşsa önce orda ablamı bozarım sonra yengeme gider anlatırım benim bi kuzenim var evinde mevlutu oldu teyzemle annem bulaşıkları o yikiyolar teyzem tutup tutup kuzenimin tencereleri o anneme gosteriyo bak bunu da yakmış bunu da şöyle yapmisdiye annemde daha kaç senelik evli sanki diye soyleniyolardi bende orda ikisine de kızdım 3 çocuğu var napsin anca yetisiyo siz çocuklarınızı buyuttunuz her yeriniztertemiz olur tabi dedim sonra aradan zaman geçti kuzenimle konuşuyoruz tencerelerimi kalaylatcam saplarını hep degistirtcem çok kötü oldular dedi bende keşke mevlutten önce yaptirsaydin böyle böyle laf oldu dedim ama annemle teyzem dedi demedim isim vermeden konuştum kuzenimde çok üzüldü kim vardı hep kendi akrabalarımdi onlar benim kusurunu eşimin ailesine karşı ortecegi yerde açtılar mi diye üzüldü sonra gitmiş o teyzemin kızına sormuş böyle bi laf olmuş Merve kimin söylediğini banasoylemiyo sen biliyo musun demiş teyzem kıpkırmızı olmuş sesini cikaramamis annemi aramış söylemiş annemde utanmış bazen bazı şeyleri büyük küçük yakın uzak diye saklamamak gerekiyo ablam deyip üstünü ortse o daha fazlasını yapacak yengesi ablasını dost bilip bi sırrını verse herkes duyacak
-Reklam-
+1 oy
(48,695 puan) tarafından
kucugunde sana soylememesi lazimdi hicbirsey deme ikisinede 
(679 puan) tarafından
Söylediği iyi oldu gerçek yüzünü görmüş oldum
0 oy
(7,259 puan) tarafından
Mesafeni koru kucugede söyle onunlada mesafeli gibi davran cakmasin birsey dedigini ama kucuklede cok micik micik olma derim cok birseyini paylasma dostun seni nerden vuracagini iyi bilir unutma 
(679 puan) tarafından
Haklısın cnm ortaya beni satmayacagi ne malum
(7,259 puan) tarafından
Aynen öyle iyi ol vakit gecir ama sır paylasma birilerini arkasindan birsey deme her zaman derim mesafe hep iyidir buyuyun yaninda kucugede ayni davran buyukle çok daha mesafeli ol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 151 göst.
+1 oy
8 cevap 299 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu