0 oy
848 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7 puan) tarafından
Dualarınız kurtardı yavrumu, Allah hepinizden razı olsun. Depremde eşim ve annemi kaybetmiştim, çocuğum kafasına darbe almıştı yoğun bakımdaydı, 2 gün önce uyandı, çok şükür iyi şimdi. Onu benden ayırmadı Allahım. Şimdi görümcemin istanbuldaki evindeyiz. Hepimiz çok yıprandık. Eşimin ölümü ailesini, beni mahv etti.  Bebeğim baba nerde diye soruyor, ona söyleyemiyorun gerçeği..İlgilenenler çok oldu özelden Allah hepinizin yardımcısı olsun. Tüm depremzedelere geçmiş olsun

25 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çok çok geçmiş olsun canım Rabbim sana sabır versin güç kuvvet versin her daim yolun açık olsun bebeğinde seninde İnşallah 
(4,157 puan) tarafından
Bi sorunmu var acaba dedim  kendi kendime. İnsallh iyilerdir
(7,121 puan) tarafından
İyi diyelim iyi olsun bizimkilerin hep evleri yıkıldı yerimizden yurdumuzdan oldular işte onlara ihtiyaçları eksikleri vardı onları hallediyorum bir yandan ağlıyorum hala atlatamadik tespih çekiyorum sürekli çok zor bir süreç Rabbim merhamet etsin sabır versin bize . Eşimin kuzenini bulamadılar ne ölüsü var ne dirisi . Çok zor zamanlardan geçiyoruz Rabbim yardımcımız olsun
(13,824 puan) tarafından
Amin Rabbim yardımcısı olsun herkesin
(4,157 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun rabbim kolaylik versin zor tabiki izlerken bile zor ki yasarken kimbilir nasildir. insallh bulunur
(7,121 puan) tarafından
Çok zor çok Rabb'im bir daha yaşatmasın evler yok canlar yok eşyalar yok .oncelik en önemli ihtiyaçları alıyoruz ama herkese yetemedigimiz yerler oluyor önce çocuklar diyoruz ister istemez buyuklarinde ihtiyacı oluyor  elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz inşallah geçecek bu günler buraya da sevdiklerim için giriyorum eskisi kadar girmiyorum vaktimde olmuyor zaten
-Reklam-
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Sevinçten gözlerim doldu gözün aydın canım 
0 oy
(682 puan) tarafından
Biz eşimle böyle yardıma muhtaç birine yardım etmek istiyorduk özelden numaranı atıp bizimle iletişime geçebilir misnz 
(7 puan) tarafından
Çok sağolun, Allah yardımcınız olsun, gerek yok, düşünmeniz yeter❤
(276 puan) tarafından
Elif Aydemir yardima muhtac ifadesi biraz incitici değil mi??
Niyetiniz ne  kadar guzelse  kullandığınız kelimelerde de hassas olalim lütfen...

Daha latif bir ifade olabilir...
İzin verirseniz yardımcı olabilecegimiz bi konu var mı denilebilir...

Selam olsun kardeşim
(682 puan) tarafından
Özür dilerim öyle demek istemedim sadece uzun zmndir bu arayistayim böyle bir postu görünce hemen yazdım düşünerek yazmadım haklısınız. Gerçekten elimizden ne geliyorsa yapmk istiyoruz
(276 puan) tarafından
Estağfirullah kardeşim..
Cok hassaslastik hepimiz ... öyle anlıyorum ki seni .. yardım etmekte ki aceleciliginin nasıl iyi niyetinden geldiğini de anlıyorum..

Eeee

Sen de beni anlamışsın:))
Mis gibi tertemiz
Anlaştık valla :)))
0 oy
(30 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun canım benim Allah sana ve bebeğine uzun hayırlı ömürler nasip etsin başın sağ olsun Allaha sığın güzel kardeşim birşeye ihtiyacın olursa özelden mesaj atman yeterli elimden gelen her yardımı yapmaya hazırım 
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Büyük bi sınav verdin bundan sonra evladınla birlikte ayağının taşa değmeyeceği yıllar yaşarsın inşallah rabbim güç kuvvet sabır versin 
0 oy
(270 puan) tarafından
Çok şükür çok geçmiş olsun canim
0 oy
(368 puan) tarafından
Çok şükür elhamdülillah Rabbım yavrunu sana bagıslamış. Bir şeye ihtiyacın varsa lutfen iste. 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbım yavrunu sana bağışlasın sana da güç kuvvet sabır versin inşallah 
0 oy
(6,311 puan) tarafından
Allah sizlere uzun ömür versin ne denir ki çok zor bir durum 
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Şükürler olsun rabbim bi daha yaşatmasın inşallah başın sağolsun canım 
0 oy
(11,238 puan) tarafından
Gelmis geçmiş olsun canım rabbim bi daha yaşatmasın basın sağ olsun mekanları cennet olsun sizi cennetinde kavuştursun inşallah 
0 oy
(914 puan) tarafından

Yâââ cok sevindim çocuğunun uyanmasina çok çok sevindim<3 rabbim eşine ve annene rahmet eylesin.

0 oy
(49 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun.eğer imkanınız varsa bi psikolog eşliğinde durumu anlatın
0 oy
(6,722 puan) tarafından
Çok şükür canim. Cok geçmiş olsun. 
0 oy
(5,280 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canım Allah annene ve eşine rahmet eylesin inşallah:(
0 oy
(793 puan) tarafından
Cnm cok gecmis olsun
0 oy
tarafından
Çok ağır imtihandan geçiyorsun Rabbim mikafatini kat kat versin 
0 oy
(240 puan) tarafından
Allah a hamd olsun çok sevindim hep aklımdaydı yavrunun durumu Rabbim senden ayırmasın bı daha inşallah 
0 oy
(276 puan) tarafından
Rahmet diliyorum....

Büyük gecmis olsun...

Rabb'im sizlere güç kuvvet versin...

Allah'ım salihlerden eylesin evladınızi..
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Rabbim bidaha yaşatmasin inşallah 

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 222 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gamze 35 55 (2,074 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 654 göst.