0 oy
821 göst.
Diğer kategorisinde (705 puan) tarafından
Benim görumcem yengem oluyor bundan 3 hafta önce babasi gidip anneme küfür edip kızını getirmişti kızı anneme iftira attıp yalan söylediği için.    Kaynnamla altı üstlu oturuyoruz ve evimiz sobalı 3 haftadır  aynı oda da yatiyoruz ne özle bir şeyimiz kaldı ne bir şey kızım da 2 yaşında sabaha kadar lamba açik sesten görüntüde yatmıyor kayinpederim de az önce aradı beni neymiş o kızı nie aglatiyorumuş işkence cektiriyoruz. Bende dedim ev kalabalık kampa açık ses var yatmıyor  bende sinirledim eşime patladim eşim de başka bir oda da yaticak of artık huzur falan kalmadi

11 Cevaplar

0 oy
(64 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Vallahi böylesini döve döve atacaksin kapının önüne. Ne bu hangi yüzyılda yasiyoruz. Bu kaynanalar delirmiş. Biz annemle abimlerle yasadik iki sene mecburiyetten gece cise gitmiyoduk. Sesleri gelince odadan cikmiyoduk cekinmesinler diye. Benim kaynanam da yeni evliyiz pat kapiyi acip odaya giriyor. Eşime dedim annen bir daha odaya özel harekat polisi gibi girerse elimde kalir diye gitti konustu. Biraz dişli olmak gerekiyor. Benim evime ilk geldiklerinde yatağımda yatmak istediler. Esimde bizde adet boyle ayip bisey onlar yatakta yatsin biz salonda yatalim dedi. Defol nerde uyursan uyu ben yatagimi kimseye veremem bu yastan sonra azmadilarsa azicik ayri yatsin ananla baban dedim. Boyle böyle alistilar. Tabi cok laf soktular belimiz agridi gecen dayina gittij yatagini verdi vs diye. Bende hiiic umursamadim. Tut kollarindan hadi naş cikin gidin de deliye vur. İyi davrandikcs tepene cikiyolar. Evli insanla ayni odada uyumak ne ya. Sen sustukca bu böyle devam eder. 
(13,228 puan) tarafından
* glsn Okurken içim ferahladı valla oh iyi yapmışsın yerinde olsam aynısını yapardım veya saten gecelik vs de istermisin dolapta var al çekinme giy derdim. Millette hiç utanma sıkılma da kalmamış. Post sahibinin yerine de olsam ya evime almazdım ya da soğuk odada yatırırdım onları. Madem kapıyı çarpıp çıkmayı biliyorlar gidip kendilerine ev bulsunlar sonsuza kadar sizle yaşayacak değiller ya
tarafından
Ne ayıp sizin yatakta niye yatsınlar
(64 puan) tarafından
Kardeşi evli çocuklu bacisiyla ayni odada uyumaya utanmiyor kiz kovunca mi suc olucak. Hadi yürü bu odada uyumuyosunuz bu ne terbiyesizlik diyeceksin. Ergin kardesler bile ayni odada uyutulmuyor. İnsanlar kör cahil olmus sadece delilikten anliyorlar. Bi sinir krizi gecir ayni odayi birak evine gelmezler  vallahi bak
(375 puan) tarafından
Çok saçma ya biz abimlerle aynı odada yatıyorduk evimiz 1+1 nasıl ergen kardeşler aynı odada yatamaz ya çok saçma düşünceniz
(64 puan) tarafından
Nasil sacma allah askina imkan olmayinca elbette ayni odada kalıyorsun mecburen. Ancak imkan dahilinde olmamasi gereken bir durum. Sizin uyurken hic mi ustunuz basiniz acilmiyor utanmiyor musunuz yapmayın allah askina.
-Reklam-
+1 oy
(48,709 puan) tarafından
ben bıktım gorumcenden
(705 puan) tarafından
Bide bana sor
0 oy
(176 puan) tarafından
Görümcen abinlemi evli
(705 puan) tarafından
Kardeşimle evli
(176 puan) tarafından
Bosanıyorlarmı gorumcenle kardesin
(705 puan) tarafından
Yok  boşanmiyorlar kardeşim de gorumcemle beraber bizde kaliyorlar
tarafından
Niye annesinde kalmıyor sizde kaliyor
(705 puan) tarafından
Annesenin de evi sobalı. Rahatsız etmek istemiyor onlari
0 oy
(2,616 puan) tarafından
Altlı ustluyse sizde niye kalıyorlar. Evlerinde kalsınlar. 
(705 puan) tarafından
Kayınpederim gile altlı üstlü oturuyoruz kaynanam sırf huzurumuzu kacirmak içinboyle yapiyor
(2,616 puan) tarafından
Bahasan eline ne geçecek sizin huzurunuzu bozmakla. Bırak oğlunls gelinin mutlu olsun ...Rabbim yardımcımız olsun inşallah
(705 puan) tarafından
Allah razı olsun artık gerçekten dayanamıyorum ya eşimle kendi yatagim da bile yatamiyorum artim rahat rahat özel bir hayat denen bir şey kalmadı
0 oy
(352 puan) tarafından
Yani bir wlektrikli ısıtıcı alın odanıza geçin bırakın salonda yatsınlar ayrıca uzmanlar çocuk uyurken kombiyi açmayın uyuduğu oda soğuk olsun diyorlar adamlar size uyumadan uyumaya geliyor bence orada uyumaniz çok saçma 
(705 puan) tarafından
Ya ben kendi evimdeyim  ve yaşadığım şehir çok soğuk elektriirk sobası asla isitmaz ve bir odam da tek soba var
0 oy
(2,005 puan) tarafından
Altlı üstlü evde neden sizin evinizde kalıyorlar anlamadım
(705 puan) tarafından
Çünkü kaynanm gilin de evi sobalı rahatını buzmak istmeiyorlar başıma gönderiyorlar defalarca kaynanma kayinpederime kardeşime gorumcemw dedim gelmeyin bize ama beni takan kim
0 oy
(705 puan) tarafından
Post yukari çiksin
0 oy
tarafından
Bacım elektrikli sobanı yatak odana koy onların yatacağı oda buz gibi olsun bu nedir ya onların da özeli yok ki mal mı bunlar ya onların da rahat etmemesi gerekirdi ne kadar mal hareketler ya 
tarafından
Veya onların yatağınu soğuk odaya kur orda yatsınlar siz sıcak odada yatın siz bebeklisiniz yatsınlar onlar soğuk odada
(705 puan) tarafından
Bacım elektirik sobam yok ki  onlarin  yatağını yaptım bile başka oda da yatmiyorlar
tarafından
Eşine söyle alsın bacım veya kaynananda varsa ödünç al onlardan yatmıyorlarsa yatmaısnlae biz rahat değiliz de bu ne böyle
0 oy
(705 puan) tarafından
Post üste  ciksin
0 oy
tarafından
Valla canm huzurun bozuluyorsa eşine de konuşup halletsin 
0 oy
(24 puan) tarafından
Kaynananızın sizinle aynı odada yatması tuhaf evli çiftsiniz ve sizinde özeliniz var 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 400 göst.
25 Ekim 2021 Aile kategorisinde Gülüs44 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 529 göst.
2 Aralık 2020 Aile kategorisinde Alyakus (2,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 382 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 241 göst.