0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
Selam kızlar. Bebişlerinize hamileyken az çok içinize kız ya da erkek diye doğmuştur. Hissettiğiniz ile bebeğinizin cinsiyeti uyuştu mu? İnşallah sağlıkla alırız kucağımıza hepimiz:>

5 Cevaplar

0 oy
(1,783 puan) tarafından
Ben hep kızım olsun isterdim ama hissettiğim hep erkek di oğlum oldu iykide olmuş aşkın en büyüğünü yaşıyorum elhamdülillah 
-Reklam-
0 oy
(4,938 puan) tarafından
Valla 3 ündede ne hissettiysem tam tersi oldu
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Benimde genelde ne hissettiysem o oldu .hatta doktora gitmeden ismini bile koydum genelde tuttu
0 oy
tarafından
Evet ilk çoçuğum erkekti cinsiyetini 11+5 öğrendim yok hissetmem erkek idi ama kesin kızım olacak demiştim Allah biliyor ya isterdim ki oğlum olsun niye yalan söylim 

2 çoçuğum kız idi erkek bebek hiç hayal edemiyordum hiç aklıma gelmiyordu kız daha baskı yapıyordu hem çok çirkin olmuştum yüzüm sivilce doldu tam aksi oğlumda öyle değildim 
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Ben ve çevremdeki insanlar hep. Kızın olacak falan dediler benim içime de kız geliyordu çünkü kızım olsun istiyordum 16+0 gittim erkek dedi ama hala kız gibi hissediyorum 20 haftada detaylı ultrasona gircem belki orda sürpriz olur kızdır ☺ ama kendimi alıştırmaya başladım erkek diye ama inşallah Hayırlı sağlıklı bi kızım olacağını öğrenirim 
...