0 oy
567 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çoğunuzun bildiği üzere eşim evlatlık olarak verilmiş kaynanam büyütmüş eşim öz babasını taniyodu aynı ilçede yaşıyoruz ama yıllardır konuşmuyorlar ona çok öfkeli bebeğimiz oldu dün mahallenin imamı aradı babanla beraber gelicez dedi eşim yok dedi istemedi araya babam büyükler girdi yazık gelsin torununu görsün dediler birazdan gelicek eşim diyo elini opme çocuğu gösterme filan yok dedim ben yapamam öyle misafir sonuçta geldikten sonra gereken neyse onu yapicam dedim ilk defa gorcem babasını bende

16 Cevaplar

0 oy
(239 puan) tarafından
Cok heyecanli durum ya anlat bize de nasil gectigini 
(7,949 puan) tarafından
Allah seni ya gerçekten heyecanli ama *.)
tarafından
Bende heyecanliyim eşim ikide bir evden gitmek istiyo durduruyom benimle konusursa kovarim diyo ins tartışma çıkmadan gecer
(239 puan) tarafından
Yok canm ben yeni uye oldum :D
(239 puan) tarafından
Kiz adam konusmadan nasil olcak imam gelcek ya o arayi bulur sen guzel guzel agirla babasidir ne de olsa yazik
(239 puan) tarafından
Evett :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden evlatlık vermiş 
(239 puan) tarafından
Herkes niye bana esma diyoo esmaa kimm keske esmami olsaydm acaba pek unlu :D
(1,351 puan) tarafından
Evet çok ünlüdür kendisi sensin dimi :D
(239 puan) tarafından
Degilim ki onun da ismi neyneymiydi acaba :D
(1,351 puan) tarafından
Ney ney değildi ama başka bir isimle gelmiştir dedim :D
(3,244 puan) tarafından
Ay tövbee o ne biçim niyyet.
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Bencede sen hürmet et saygida kusur etme eşini de anlıyorum çok zor bir durum ama büyüklük etsin allah katinda çok sevaba girer
tarafından
Valla cnm ins selametle gecer
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Yok cnm sen uyma ona misafirdir Allah için sen gerekeni yapn
tarafından
Aynn tanrı misafiri sonuçta kim olursa olsun
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ne kadar zor bir durum:(( 

Annesi vefat mi etmis cnm
tarafından
Yok öz annesi de sağ ama o gelmiyo sdce imamla babası gelckmis
0 oy
(119,318 puan) tarafından
heycanlandim yaa gelip gidince yazsana noldunu
tarafından
Yazarım ins kavga etmeden arayı bulurlar
0 oy
(8,918 puan) tarafından
Valla ben olsam kabul etmezdim ama yakın zamanda gördük ki kimseye kin gütmeye gerek yok. Kabul edip saygıda kusur etmezseniz tebrik ederim sizi. Eşin için de çok zor bir durum ama büyüklük yapsın. Baba deyip sarılmasını da kimse beklemez ama saygısını korusun. 
tarafından
İns kendini tutabilir
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ayy ne zor bi durum
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Kocan haklı benim anne denen şahısta gelse asla kabul etmem.
tarafından
Haber yollamış çatım damlıyor bugün beni mazur görsünler demiş eşimde bidaha gelmicek dedi şansını kullandı
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Oz babasinimi
tarafından
Aynn öz babasi
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ilk defa görcem demissinde daha öncede sokakta görduk bize bakiyordu esim ne bakiyorsun la.n diyip kizip bagirdi demistin. Ee kardesleri de mi ayni köyde yasiyor 
tarafından
İlk defa gorcem derken yakından tanışmış olucam kardeşleri bı oğlan burdaymis bide iki kız kardeşi öbürleri merkezdeymis onları sosyal medyadan göstermişti eşim bana
0 oy
(671 puan) tarafından
Eşinin dediği şey çok ayıp evinize geliyormuş tabiki elini öp göster 
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Eşini de anlıyorum. Babasını da. Öfkesi dahi olsa, Allah misafiri diyin , kabul edin. Hoş geldin, hoş gittin oldu bitti. 
(3,244 puan) tarafından
O me biçim niyyet. Anlamlyorum artık onu. Fikrimi değişdim.
0 oy
tarafından
Geldi mi kiz sonuç ne oldu 
tarafından
Haber verdi imam babası demiski çatım damlıyor onu tamir ediyorum yarın giderim diye eşimde gelmesin hocam artk dedi bakalım yarın nolucak akşama kdr bekledik
0 oy
(1,222 puan) tarafından
Doğum yaptıgınıza ve sağlıklı olduğunuza çok sevindim sizi arıyordu gözlerim özellikle depremden sonra. Bi alakanız olup olmayacağını bılmiyordum afet bölgesiyle. Kızlarınız n tepki cerdi acaba. Onlarda küçük malüm. Eşiniz inşAllah ayrım yapmaz benimde öyle yeğenlerim var ve kırmızı çizgim bu konu n yazık ki. 

Postta gelince :) eşiniz çok haklı ama 3 günlük dünya işte. Siz saygıda kusur etmeyin eşinizinde haklarını gözetin ki aranız soğumasın bu işten sebep. Umarım imam hazırlıklı gelir ve damardan girer.  :) Allah kolaylık versin 
tarafından
Saol cnm Allah razı olsun kızlarım çok korktu hergun yaşadıklarını anlatıyor büyük kızım çok şükür eşim çocuk doğmadan önce nasılsa hala aynı hiç bir değişme olmadı aksine kızlarım kiskanmasin diye bebeğe hiç dokunmuyo onlar uyanıkken
(1,222 puan) tarafından
Zor ya  Allah yardımcımz olsun. Eşiniz inşAllah değişmez çok mutlu bi yuvanız olur umarım. Sağlıkla büyütün

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 848 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 378 göst.
0 oy
18 cevap 709 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Eylulunannesiiiii (402 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 355 göst.
4 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nimet34 (66 puan) tarafından soruldu

379,788 soru

11,368,853 cevap

34,850 kullanıcı

...