0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (342 puan) tarafından

Kızlar merhaba robot süpürge fırçasını nasıl temizliyorsunuz önceden oturup uğraşıyordum tarakla ama şimdi vaktim olmuyor halımdan da hala tüyler çıkıyor böyle 2 sene olacak evleneli bitmedi bir türlü 

image

5 Cevaplar

0 oy
(2,833 puan) tarafından
Benim halılarımın hepside yeni hepside bu şekilde tüy atıyor sürekli  süpürge makınası atıyorum zamanla geçer dedi robot süpürgeme yapışıyor temizlemek lazım her kullanımda
(342 puan) tarafından
Yani böyle halı aldığıma da pişman oldum yani her kullanımda temizlemem zor bunu bile çalıştırmayı unutuyorum arada :) artık evin pisliği gözüme batınca açıyorum bebeğim 3 aylık mübarek inatta bebek
-Reklam-
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Eşim normal süpürgeyle çekiyor arada
(342 puan) tarafından
Normal süpürge kullanmayı bırakalı çok oldu elim bile varmıyor ona. Artık havalar güzel olsa da eşim çocuğu alıp dışarı çıksa evde temizlik yapsam diye hayal kuruyorum :)
0 oy
(2,690 puan) tarafından
Normal süpürge makinası var canım oyle bı sıkıntım yok şükür 
0 oy
(84 puan) tarafından
Memnun musunuz robottan ? İyice temizliyor mu her yeri
(342 puan) tarafından
Her yeri temizlemiyor tabi girmediği yerleri diğer süpürge ile alıyorum sadece kapı arkaları kalıyor işte .. robotu güzel temizleyince temizliği güzel yapıyor
(84 puan) tarafından
Hangi marka kaç liraya aldınız
(342 puan) tarafından
Xiaomi  süpürge paspas olân ben aldığım da 5 bin lira idi şuan 8 bin lira
(84 puan) tarafından
Herkes roborock öneriyorda xiamio daha uygun bende ondan almak istiyorum kararsizim  iyi mi diye
(342 puan) tarafından
Biraz daha araştır istersen belki farklı boyutları da vardır benim ev 2+1 küçük çok sorun olmuyor  şarjı falan gayet yeterli . Birde size tavsiyem yatağınızın koltuğunuzun yüksekliğine bakın ona göre alın ben öyle yaptım sadece bir tane dolabın altına girmiyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 90 göst.
0 oy
7 cevap 159 göst.
0 oy
4 cevap 114 göst.
0 oy
12 cevap 332 göst.
2 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevilay09 (155 puan) tarafından soruldu

379,074 soru

11,346,838 cevap

34,813 kullanıcı

...