0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar ben hamile değilim olsam bir kızım olsa sürekli asel ismini koycam diyordum eşimde olumlu yaklaşıyordu ama bir hafta önce rüyasında Zümra diye bir isim duymuş çocuğumuz olursa adi Zümra olsun diyor bende iki gün önce gördüm ki ben doğum yapmışım bir kızımız olmuş sizce birşeylerin habercisi olabilir mi ya

6 Cevaplar

0 oy
(5,021 puan) tarafından
Ben hamile kalmadan önce böyle bir rüya gördüm. Sarışın kıvırcık saçlı bir kız vardı 4-5 yaşlarında adı miraydı. Sonra hamile kaldım dedim kız olursa miray koycam. Kızım oldu adını da miray koydum sarışın ve kıvırcık saçlı :) bazen haberci olabiliyor 
tarafından
Ay hadi İnşallah canım Allah bağışlasın mirayi ds
(5,021 puan) tarafından
Allah razı olsun rabbim gönlüne göre versin inşallah :)
tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(54 puan) tarafından
Habercisi olabilir çünkü bende 3 4 hafta önce hastanede yattığımı gördüm ve sancılanıp 3 gece hastanede yattım :) Allah gönlünüze göre versin inşallah 
tarafından
İnşallah canım saol
0 oy
(3,334 puan) tarafından

Olurda kızın olursa Asel Zümra koy ikiside güzel isim

Kızım olsaydı cemile Zümra yada Cemile Miray koyacaktım iki oğlum oldu <3

tarafından
Güzel fikir canim öyle yaparm bende çok saol
0 oy
(13,821 puan) tarafından
İnşallah hayirlara çıksın gönlüne göre olsun buarada benim annemde rüyasında görmüş ismimi 
tarafından
Ay inşallah canım yaa
0 oy
(915 puan) tarafından
Valla ben ikinci oğlumu rüyamda ismiyle gördüm ve iki hafta SONRA hamile olduğumu öğrendim ve aynı şeyler oğlum oluyor ve rüyadaki ismi koyuyoruz 23 haftalık hamileyim esime bunu hamile kalmadan önce anlatmıştım hatta arkadaşlarım bile hamile olduğumu duyunca şok oldular ilk oglumda da cinsiyetini rüyamda gördüm ve 2 gün sonra gittiğimizde erkek dendi  
tarafından
Maşallah canım darısı başıma
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Bende hamile değilken bir rüya görmüştüm 3 yaşlarında bir erkek çocuğu sarışındi hatta. Sonra hamile kaldım oğlum oldu kumral :D rüya da ismi Mehmet'ti ama biz Kuzey koyduk çok önceden sevdiğim bir isimdi çünkü 
tarafından
Anladım canım Allah bağışlasın darısı başıma

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 57 göst.
2 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde _Reyhan-0 (1,674 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 169 göst.
0 oy
6 cevap 154 göst.
4 Nisan 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Gamze 35 55 (2,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 04Ceylat (25 puan) tarafından soruldu

379,412 soru

11,357,078 cevap

34,834 kullanıcı

...