0 oy
1,070 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Arkadaslar sizinde kaynananiz esinizle resim paylasinca soguk davraniyormu?

Biz ayri sehirlerde yasiyoruz kaynanama ,ne zaman resim paylassam esimle veya whatsap resmimi esimle kendi resmimi koysam ya engeller ya soguktur. Zaten aramizda soguk ruzgarlar var,sizin böyle yapsa ne yapardiniz,silermiydiniz???

18 Cevaplar

0 oy
(152 puan) tarafından

Niye evlendirmis bide koynuna yatsın sinir oluyorum böyle insanlara bizimde colugumuz çocuğumuz var ne kadar mantıksız saçma haraketler onun mutluluğuyla mutlu olurum inşallah büyür kaynanan ;)

(27 puan) tarafından
Insallah canim peki sence siliyimmi görmesin yoksa kalsinmi
(152 puan) tarafından
Silme ama ona göre tavrını koy sonuçta kaynanan ama tavrın belli olsun ne kadar güler yüzlü alttan alan olursan o kadar tepene biner tecrübeyle sabit Allah sabır versin sana kuzum
(27 puan) tarafından
Aynen canim hep alltan aldim hic ses etmedim iyice tepemize cikiyor. Diger eltim evlerinde misafir etmis,bizide engellemis.sence mesaj veya arayip hakkindan gelsin mi esim yoksa bosmuverim
(152 puan) tarafından
Valla boşver ya  sonra beni takip ediyorlar onemsiyolar der
-Reklam-
0 oy
(2,305 puan) tarafından
Klasik kaynana tavrı kıskanacak madem evlendirmeyeydi. Benimki yapmaz öyle ama yapsa eğer konusmazdm 
(27 puan) tarafından
Yani zaten konusmuyorum iyice zivadan ckmis
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Silmem kalsın kıskanan o sonuçta 
(27 puan) tarafından
Dimi canim, ama eltim herseyi paylasir onu kiskanmaz,bana nie böyle acaba?
(7,671 puan) tarafından
Eltini kıskanmıyorsa belki de sizi de kıskanmıyordur başka bir durumdan dolayı yapıyordur
0 oy
(981 puan) tarafından
Ay kiskanc kaynanayi hic cekemem ya cok sukur benim kaynanam oyle seyler yapmadi henuz bi yili gecti evleneli.bendede tam tersine kayinpederim araya girer kendisi zamaninda annesine cok bakmis yanlarinda gezdirmis ondan kayinvalidem sunu yapalim buraya gidelim dese oglanin gotursun der.bende o zaman sinirleniyorum iste herkes kendi karisini hoş tutsun kardesim.engelkiyosa engellesin bosver sakin o kiskanir diye saklamma biseyini aksine koymayacagin varsada koy yerini bilsin
(27 puan) tarafından
Öyle yapacam canim eltimi misafir etmks benide engellemis.sence esim ariyip hakkindan gelsinmi yoksa hic gerek yok mu
(981 puan) tarafından
Esin sert cikmadan laf arasinda soylesin kör degilsinizya bilsin.onu cagirdin benim karimi niye cagirmadin ayrim yapma kuserim gorursun desin sen hicc laf etme oglu konusunca ciddiye aliyo bunlar
(27 puan) tarafından
Tamam canim cok Tesekkur ederim, ama bi ara dedi esim ona ama yinede yapiyor, bizi engelliyor aciyor,ama eltimi evlerine davet ediyor aman kurser diye bir korkuyor.sence buna bi cevap nasil vermek lazim hic telefonlarini acmasak
(981 puan) tarafından
Eltisini kiskaniyo derler hic umrunda degilmis gibi davran bence
0 oy
(826 puan) tarafından

Benim gelecekteki halim sanırım senin kaynanan:D

(27 puan) tarafından
Yapma canim ya
0 oy
(150 puan) tarafından
Böyle insanların fesatligi nazar değdirir bence silmelisin sende sinirlenmezsin böylece bu arada kaynanam asla böyle şeyler yapmaz bi foto paylaşsam daha da mutlu olur yavrularım diye sever ne biliyim ya insanları anlamak zor.
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Paylaşmadığım için bunu bilmiyorum ama kıskanç yani biraz iyi davransın yanlarında bakarım hep beni izler yada eski eşinden kızından bahsedip sinir bozmaya çalışır 
0 oy
tarafından
Alıp oğlunu müzeye koysaymış o zmn neden evlendirmiş
(27 puan) tarafından
Aynen walla
0 oy
(6,908 puan) tarafından
Daha çok paylaşırsın benim kaynanam daha mutlu olur öyle şeylerden 
0 oy
(48,601 puan) tarafından
☺️ sürekli esimle resim paylasirdim tekte ona acardim diğerleri gormemisim kocasi olmus demesin diye 
(27 puan) tarafından
Hahahah walla bende öyle yapacam artik alissin
(48,601 puan) tarafından
☺️☺️esinin telefondan falan paylas☺️
(27 puan) tarafından
Hahaha yapiyorum canim
0 oy
(5,423 puan) tarafından
Sende en iyisi engelle onu göremesin göremedikce daha da kudursun boşver takma ya çok şükür böyle sıkıntım yok benimde mesela kaynanamın wp yoktu kardeşi felan görünce hemen söylerdi ya niye diyorsun sanane çok kızardım bir kaç kere engelledim ya da onlar görmesin diye ayarını değiştiriyorum
(27 puan) tarafından
Aynen buda öyle simdi de whatsaptan göruyor,bende diyorum benim özelim esim benim arkamda olduktan sonra ona ne istedigimi paylasieim nazar degmesin yeter
(5,423 puan) tarafından
Öyle tabi canım boşver
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Sende engelle gitsin görmesin boşver ben engelledim
0 oy
(6,285 puan) tarafından
O engelleyince semde engelle ve bir daha açma engelini. Beni engellemissin derse de evet sana özel değil anne numaramı sileni silerim, engelleyeni engellerim karışıklı yani durup dururken yapmam de. 
0 oy
(5,818 puan) tarafından
Benimki bide bana yolla ben paylaşayım diyo bacım valla buda değişikmiş 
0 oy
(553 puan) tarafından
Niye siliyorsun canım senin yerinde olsam silmek  yerine hergun eşimle foto atarım;) Kaynanalar kafayı yedi iyice 
(27 puan) tarafından
Aynen walla artik öyle yapacam,kiz eltim yetistirior kaynanaya iste sunu paylasmis iste benim ki beni hic gezdirmiyor falan filan, Görumcemde gizli gizli anlatiyor kaynanama iste sunu paylasmis diye,ikisinide engelledim ve konusmuyorum simdi sirada kaynanam var oda istiyor engeli galiba
(553 puan) tarafından
Kiskaniyorlar demek ki hiç engelleme aksine 1 paylasiyorsan şimdi 3 paylaş daha çok kiskansinlar:)
0 oy
(489 puan) tarafından
Oğlunu senden kıskanıyor tipik kaynana boşver bişey deme keyfine bak bı hayatın var bı insan için keyfinden mi feragat edecen 
(27 puan) tarafından
Dimi canim aynen öyle
0 oy
(712 puan) tarafından

Engellemek mii:D hey allahım. Şu kaynana nene nesli internet kullanmasın çok ergen oluyorlar  

(27 puan) tarafından
Hahhaha aynen walla kiz ne yapim paylastigim zaman eltim söyluor kaynanaya,iste geziyorlar ,görumcem gizli gizli söyluor buraya gitmis paylasmis diye. Whatsap profil resmini de ögrenmis resim koymadigim zamab iyi,ama profil resmimiz olunca ya engelledi ya soguk hahahhah ne yapim sen söyle
(27 puan) tarafından
Eltimi ve görumcemi engelledim kususuz,buda kasiniyor
(712 puan) tarafından
Aynn kaşınıyor heralde. hiiç takma hele biri bana durduk yere soğuk davrancak  ben duramam laf sokarım.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 236 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 396 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 556 göst.
0 oy
5 cevap 213 göst.
1 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Yarin (27 puan) tarafından soruldu

378,904 soru

11,341,417 cevap

34,808 kullanıcı

...