0 oy
424 göst.
Diğer kategorisinde (522 puan) tarafından

image

bebek arabası niyetine oğlum bir buçuk yaşında  

21 Cevaplar

0 oy
(733 puan) tarafından
Yani bebek arabasının yeri ayrı bunun yeri ayrı bence çünkü bebek arabasında uyuyabiliyor uzanabiliyor üstünü ortebiliyorsun falan battaniyeyle 
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Yazın evet baya kulanisli ama kışın kulanilmaz çünkü çok soğuk o fiyata bebek arabası alabilirsin iknci el temiz birşey 
(522 puan) tarafından
E bebekte yüzde 28 indirim var 400 TL geliyor
(7,036 puan) tarafından
Bebek arabası gibi olmaz kuzum çocuk üşür zaten bunda
(7,036 puan) tarafından
Bebeğin kizmi erkekmi canım
0 oy
tarafından
Guzel ama bebek arabası yerıne olmaz bu
(522 puan) tarafından
Peki saolsun
0 oy
(1,684 puan) tarafından
Canım e bebekte daha güzeli 570 TL link atım mi 
(522 puan) tarafından
E bebek ürünü bu
(1,684 puan) tarafından
Evet sonradan farkettim bi tık uyguna var istersen link atayım bende alıp almamakta kararsızım :)
(522 puan) tarafından
Kız çok.uygun yüzde 28 indirim var 400 TL geliyor
(1,684 puan) tarafından
Tamam o zaman canım benim baktığımda 570 TL idi dediğin gibi senin ki daha uyguna geliyor.
0 oy
(112 puan) tarafından
Benimkide 10 aylık yaza bundan almayı düşünüyorum. Parkta felan daha kullanışlı olur gibi geliyor 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bizde 1 bucuk yasinda almistik cok isime yaradi suan oglum 3 bucuk yasinda ara ara yine bindiriyorum yalniz cok pahalanmis 240 liraya almistim kullanisli hafif
0 oy
(457 puan) tarafından
Canım sen bebek arabssı niyetine alma bunlar kısa süreli gezmeler parklar için bebek arabasında  yatabilir üstünü örtme imkanın var hastaneye falan gidersen yatıyorlar bunda yatamaz 
0 oy
(1,766 puan) tarafından

Bizimki bundan oğlum seviyor binmeyi 

image

0 oy
(2,884 puan) tarafından
Bebek Arabası dışında bunu alabilir sın

Yazın gezmeye güzel parka gidersin
0 oy
(11,268 puan) tarafından
Bunun sap kısmı metal ve iki kollu tutulur şekilde var ama bilmiyorum biraz devrilme eğilimi ver virajı geniş alıyorsun kamyon çevirir gibi onun dışında kısa mesafe dönüşünü begenmedim
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bebek arabası niyetine tabii ki olmaz 
0 oy
(2,357 puan) tarafından
Kız Bebek arabasi niyetine olmaz bu hiç rahat değil yani ne kadar tutabilirsin cocugu bunda yatamaz bile 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bu bebek arabasi niyetine olmaz ki sadece saatlik biyere gidersen olur oda sıcak havalarda uygun olur kışın üşütür hasta olur ve 1 buçuk yaşındaymış uzak biyere gitseniz uykusu gelse uyuyamaz 
0 oy
(9,600 puan) tarafından
Yazın gezip dolaşmak için iyi ama uzun süreli kullanım için kullanışlı değil diye düşünüyorum çocuğun beli ağrır oturmaktan bebek arabası gibi olmaz 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bebek Arabası daha kullanışlı bunda uyuyamaz 
0 oy
(5,319 puan) tarafından
Güzel ben seviyorum bunları ama bebek arabası niyetine olmaz 
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Annem aldı kızıma bebek arabası kullanımı kolay bu biraz ağır oluyor
tarafından
Canm şimdi arkadaş atmış saolsn bende gördüm bendw kırmızısını kızıma almayı düşünüuorm kızım 25 aylık yazın parka sahile giderken kullanmak için düşünüyorm önerirmisin bu modeli yoksa almayımmı
0 oy
(712 puan) tarafından

Onun niyetine değil belki ama bu tarz benim oğlumun da var çok hoşuna gidiyor alçak birde kendi direksiyonunu çevirebiliyor ya değişik geliyor havalar güzel olunca bebek arabası yerine kesinlikle bisikleti çıkarıyorum.

Bizimki bundan 

image

0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bende var kontrolü biraz zor oluyor birde markete falan gittiğinde poşeti asmaya yerin olmuyo 
0 oy
tarafından
Bebek arabası için olmaz kuzum bebeğin küçükmüş baya uyumak ister . Bnmde kzıım 25 aylık bende parka vs giderken kullanmak için alıcam şimdi iyiki post açmışsn çok saol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 42 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 283 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde arifelif (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 445 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Zuzu1 (6 puan) tarafından soruldu

379,946 soru

11,374,025 cevap