0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (194 puan) tarafından
8 haftalık kese var içinde bebek varmı bilmiom Cat pat bisiy demediler yani o konuda kapl atışını duyamadilar beklimi yoksa kürtaja gidimi siz bu haftadan sora duydunuzmu

7 Cevaplar

0 oy
(1,022 puan) tarafından
Başka doktora git bence kendin bile emin değilsin 
-Reklam-
0 oy
(178 puan) tarafından
8 haftalıkken kalp atışı yok dedi doktor başka ilde özel doktora gittim o da aynısıni söylemisti gittiğim gün kürtaja aldılar canım
(178 puan) tarafından
Hiç birsey hissetmedim ki uyuttular canım uyanınca da narkozun etkisinde oluyosun sonradan biraz ağrı oluyo ama bakan olmalı evde sana canım ben yattım bir kaç gün annem hep çorba yaptı yedim toparladim kanamam oldu bez taktım
(194 puan) tarafından
Yaa o znm kötü şeyler beklio cunki çocuk var bakacak kimse yok :⁠-⁠|
(178 puan) tarafından
çok ağrı olmuyo ben kilolu olduğum için zorlandım sen kalkarsın hemen canim
(194 puan) tarafından
İnşallah ya gurbete tekim çocuğa babası bakacak cunki ilk gün mi çıktınız hastaneden
(178 puan) tarafından
Evet canım ama başka doktora da git bana ultrason da gösterdi doktor kalp atışı olmadığını
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Gebe soru cevapda okumusdum bir kadin 9a kadar duyulmadi 9dan sonra duyduk demisti 1jaftada bekleyin ve baska doktorada gorunun .Allahdan hayirlisi
0 oy
(7,444 puan) tarafından
10. Haftada duyan var canım bekle ve başka doktora git mutlaka 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Benim yedi de kalp atışı yok sagliksiz demişti kürtaj demişti istersen bir hafta daha bekle demişti sonra kendiliğinden düşük yaptim
(194 puan) tarafından
Yaa kendiliğinden düşük nasıl olio acaba
(13,824 puan) tarafından
Zor ben zorlanmistim baya ya sancısı kanaması baya zordu
0 oy
(692 puan) tarafından
11.haftaya kadar ne bebek ne kalp atışı yoktu öyle kürtaj oldum ben canim sadece boş kese ise zehirleme falan da yapmıyor zaten geç döllenme falandır kesinlikle bekle 2 hafta daha 
(194 puan) tarafından
Zehirleme yapmiyorsa o znm bende beklerim bir hafta ya kese var normal di ve içinde bebekte yok demediler bebeği besleyen var dedi bebeği de emin deilim dedi yaa
(692 puan) tarafından
Canım bekle 10. Haftada minicik kanama oldu bende o zamana kadar sağlıklı gebelik diye biliyordum işi bilmeyen doktor eline düşmüşüm anlamamış boş olduğunu☹10. Haftada kanama ile gittim başka ilde hastaneye boş dedi kürtaj dedi inanmadım kürtaj olmadım imza attım çıktım,ayrı ayrı hastanelerde 2 doktora daha gittim onlarda boş dedi,sonra o hastaneye geri döndüm orda tekrar başka doktor baktı o da boş gebelik dedi tabi o arada 11 haftalık oldu o gün kürtaj oldum,uyutmadılar narkoz vermediler zorda değildi acı ağrı hissetmedim bile adet ağrısı gibi oldu 2 saat hastaneden kaldım sonra eve geldim.Bekle sende zaten sağlıksız olunca belli haftadan sonra kanama başlıyor
(194 puan) tarafından
Teşekür ederim canm tecrubeni paylaştığın için Allah razı olsun bende beklim o znm
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Başka bir doktora git tekrar baksınlar kesin bir şey yok gibi çünkü 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 77 göst.
0 oy
5 cevap 89 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yenianne_tugce (1,268 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Tugcengenc (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Tugcengenc (0 puan) tarafından soruldu

378,351 soru

11,324,817 cevap

34,776 kullanıcı

...