0 oy
549 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (24 puan) tarafından
Merhaba kızlar bugün ilk doktor randevum vardı 6+0günlük doktor ultrasonda 2tane kese gördü ikiside sağlıklı dedi ikiz gebelik 1hafta sonra tekrar çağırdı 

13 Cevaplar

+4 oy
(1,003 puan) tarafından
Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun. Benim yaptığım hataları yapma. Her yerde herkese söyleme. Nazar var nefis var. Ailen dahil bilmesin ikiz olduğunu bir süre. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın ben ikisinide doğurup kaybettim. Seni korkutmak için demiyorum yanlış anlama acı tecrübemi paylaşıyorum seninle. Paylaşma kimseyle bunu. 
tarafından
Başın sağ olsun canım ya çok üzüldüm Rabbim cennetinde kavuştursun
(24 puan) tarafından
Başın sağ olsun mekanları cennet olsun inşallah
(2,244 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum benimde ikiz olacaktı teki öldü kimseye söyleme akrabalara bile
Hayırla sağlıkla kucağına alırsın inşaAllah
(7,188 puan) tarafından
Rabbim acını dindirsn neden yasamadilar erken doğum mu oldu ?
-Reklam-
0 oy
(7,719 puan) tarafından
Hayırlı olsun inşallah sem sen ol sakın kimseye duyurma  
(24 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından

Hayırlı olsun inşallah canım ben 1 aylık gebe iken gitmiştim bende de iki kese dedi hatta ben diğeri kist falan mi gibi saçma bir soru sormuştum :D doktor sallıyorsun demişti ay o günlerim geldi aklıma şükür sağlıklı Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla gelsinler <3

(24 puan) tarafından
Yaa maşallah sizindemi ikizleriniz oldu ben ilk öğrendiğimde şok olmuşdum resmen
tarafından
Aynen canım çok şükür 2 yaşındalar çok rahat ve sakin hamilelik geçirirsin inşallah
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Gözünaydın sağlıkla alırsın inşallah kucağına ❤️❤️
0 oy
(7,940 puan) tarafından

Hayırlı olsun inşallah biri kız biri oğlan olur en sevdiğim bende hep ikiz bir kız bir oglan istiyordum ama olmadı :D:D

0 oy
(3,076 puan) tarafından
MaşaAllah sağlıkla kucağına al inşaAllah 
0 oy
(592 puan) tarafından
Hayırlı olsun inşallah sağ salim doğur bebeklerini ama eşin bilsin eğer annene falan çok güveniyorsan onada söyle ama en yakın kişiler dışında kimse bilmesin nazar varya öyle kötü ki ben ikizlerimi  bu yüzden kaybettim ilk hamileliğimdi tecrubesizdim kim sorsa söylüyordum ama sen bu hatayı yapma 
0 oy
(2,466 puan) tarafından
MaşaAllah canim Rabbım sağ salim kucağına almayı nasip etsin ❤️kimseye söyleme kızlarinda dediği gibi ilerleyen zamanlarda söylersin
(24 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,360 puan) tarafından
Kimseye deme ilk hamileliğimi  herkese dedim bir gün sevincimi yaşadım ertesi  günü düşük  yaptım vallah milletin gözü  göz değil ikinci hamileliğim  4 aya kadar kimseye demedim sonra göbek çıkınca  dedim
0 oy
(1,199 puan) tarafından
Masalalh Allah analı babalı büyüsün 
(24 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Amin
0 oy
(489 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım Allah hayırla kucağına verir inşallah 
(24 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,170 puan) tarafından

Maşallah ne güzel :) Ben de hep ikiz isterim. Eşimin ikizi var benim de ikizlerim olsa çok mutlu olurdum 

0 oy
(1,070 puan) tarafından
Maşallah rabbim sağlıkla kavuştursun nazardan korusun inşallah 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 54 göst.
18 Mart 2024 Aile kategorisinde hayrullahkubra (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
0 oy
2 cevap 35 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Yanlizbirkul (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 209 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı

...