0 oy
655 göst.
Diğer kategorisinde (2,351 puan) tarafından
kizlar bayramın üçüncü günü teyzemin oglunun düğünü varmış evlenme dugunu evde güzel bi elbisem var evde  giyinsem olurmu acaba hic giymedigim topuklu ayakkabimda var dün aksam aile grubunda yazisirken kuzenim dedi yeni bi elbise al evden niye giyincen diye sizede sorayim dedim 

10 Cevaplar

+3 oy
(15,212 puan) tarafından
Evde uygun kıyafetin varsa git tabi..ne gerek var ki. Hem akrabaların görse nolur ki. Bir giydigimizi bı daha gitmeyecez diye bı ayet mi var. İngiltere prensesi bile bı giydiğini defalarca giyiyor o varlığın içinde. 
(1,389 puan) tarafından
Katiloyorummm
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Niye bi giydiğimizi bi daha giymeyelimmi kuzenin sacmalamis 
(2,351 puan) tarafından
evet ya o biraz zengin yerde evli kendini üstlerde görüyor
tarafından
Canım herkes durumuna göre takılmali sırf insanlar konuşacak diye kendini zora sokmamamli insanlar için değil kendin için yap
+1 oy
tarafından
O tip insanlarla muhatap olmamayı tercih ediyorum kafam rahat ne gıyecegıme ne alacağıma ne almayacagıma ben karar veririm herkesın maddı durumu bır degıl yenı bırsey varken neden gıdıp yenıden masraf edıceksın cok sacma bu ınsanın müsrif ve görgüsüz oldugunun kanıtıdır hayatımda yer edınmesının anlamı yok oylelerının 
+1 oy
(1,140 puan) tarafından
Bayram ne zamana denk geliyor acaba.elbisen varsa evde giy tabii bir de ona masraf mi edceeksin.giymis olsan da ne olur ki yani her düğüne ayrı kıyafet mi alacaz :)
0 oy
(671 puan) tarafından
Eğer akrabalarının görmediği bir elbise ise bencede bir daha masraf yapma giy :)
(2,351 puan) tarafından
yok canim kimse gormedi gecen bayram icin almistim giymek kismet olmadi
(671 puan) tarafından
O zaman onu giy
0 oy
tarafından
artik herseyin boş oldugunu anladim ve kendime hic bisey alasim gelniyor
(7,949 puan) tarafından
Sende bendensin bende aynı. Kıyafete çok önem verirdim hep değişik şeyler almak isterdim şuan nerdeyse hevesim bitmiş durumda su olanlardan dolayı anladımki herşey boş ölümden başka. .
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Bayrama cok var yarınımızın garantisi degil 1 saniye garantısı yok artk valla
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Ozaman gelsin öyle düşün da çok var yarına cikicaniz belli degil
0 oy
(712 puan) tarafından

Aman ona nel oluyormuş beni  hali hazırda duran elibesiyi giyip giymiyeceğim. Maddiyatla da alakası yok bi yerden sonra ben o kıyafet severek aldıysam ve daha hiç giymediysem kendime mi gösteriş yapcam yeni bişey alıp :D  o kuzen sorarsa da evt bunu yeni aldım dersin, yani kime göre neye göre yeni dimi, sonuçta daha hiç görmemiş 

0 oy
(1,022 puan) tarafından
Kıyafet varken yeni kıyafete boşa para verme bence valla görsünler görmesine benim Bi kıyafeti 2 defa giydiğim çok oldu kıyafetler bir defa giyilmez için değil sonuçta 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 264 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 574 göst.
12 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...