0 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hdgsidjnshsosndhsywiojs

12 Cevaplar

+4 oy
(17,921 puan) tarafından
*** ye o zaman ** oğlu itttt 
(663 puan) tarafından
Asena, küfür hiç sevmem ama senin yorumlarda da bazen hakikaten cuk oturuyor. Mecbur artılıyorum :)
(17,921 puan) tarafından
Aslında bende sevmiyorum ama böylelerine giydirmeden duramıyorum :D
(1,356 puan) tarafından
Ayşom ağzin bal yesin aşkom +++
tarafından
Ağzına sağlık
(17,921 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️ :)))
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Niye hala o adamlasın bosanmayacaksan mecbursun çekmeye canım bosanmaman ona boyun eğmen onu kabul etiğin demektir  ondan sana koca cicugunada (varsa eğer) baba olmaz kusura bakma kolay kolay kimseye boşan et demem benide ilgilendirmez ama cidden açtığın postlarindan bunu demek geli icimden yani 
0 oy
(9 puan) tarafından
Tek sen değilsin canım emin ol. Bende öyle yüzünü bile görmek istemiyorum ama işte hayatmi kadermi
0 oy
(3,610 puan) tarafından
Hanzo ruh hastası böyle şeyleri duyunca ben şok oluyorum bazen inanmak  istemiyorum hayat arkadaşı değil eziyet eşin denilecek insan Allah sana sabır versin 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Daha çok sarılıp koklayacağı zamandayken yok yere kalp kırıp incilttiğine değmeyecek günleri yaşıyoruz. Rabbim hidayet buyursun, Allah korkusu versin ki size merhametli olsun. 
0 oy
(1,356 puan) tarafından
Allah hidayet versin eşine bunca olanlara rağmen hala ders almıyorlar ya nasıl bir zihniyet 
0 oy
(1,283 puan) tarafından
Böyle ruh hastalarını nereden buluyorsunuz kendinizi kimseye ezdirmeyin şiddet uygulamıyorsada en yakın zamanda başlar başlamadan tedbir al ve kendini ona boyun eyme mecburmuşsun gibi hissettirme eşim bana bişey olacak bebeğimize bişey olacak diye aklı çıkıyor lütfen sizde kadınlar tanımadan evlilik yapmayın 
0 oy
(93 puan) tarafından
....................
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Alıp tabagı duvara patlatıp bak bakayım sımdı renk gorunuyo deseydın. Tabagı yiyecek sankı
0 oy
(363 puan) tarafından
Tabak sarı diye niye kızdı ki anlamadım. Sararmış pis mi sandı
(93 puan) tarafından
Yok rengi sarı die
0 oy
(2,919 puan) tarafından
Ama sende bu adamı çekiyorsun

Sakın deme nereye gideyim diye 

Sonra burada dert yanıyorsun

Yan yanda bizler okuruz yorum yapar unuturuz

Sen bu hayatı yaşamaya mahkum musun???