0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde (496 puan) tarafından
Selam hanımlar. Ben bugün hastaneye gittim. Oğlumu eşime bıraktım eşim beni aradı çocuk açıktı galiba ne yedireyim dedi bende zahmet olmasın ona diye kaşık mama yedir sıcak suyla karıştırıp verceksin pismiyo o dedim tarif ettim. Eşimde kaşık mama yerine arı mamanın pirinç ununu karıştırmış suyla vermiş neyseki oğlum yememyince eşim yemiş. :D şimdi yanlış yapmışsın dedim o da diyoki hee ondan hep boğazımda kaldı tozları erimemis diyor :D sizinle de paylaşmak istedim 

10 Cevaplar

0 oy
(7,394 puan) tarafından
Çok güldüm 2  dk versem niye ağlıyo anlamıyom diyo sendeki gibi durmuyo bende diyo
(496 puan) tarafından
Bu babalar bir garip :)
-Reklam-
0 oy
(7,250 puan) tarafından
İyiki yememiş çocuk ☺️
(496 puan) tarafından
İyiki :D
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Arı mama ne bilmiyorum ama iyiki yememiş yavrum kendi yeyip farketmesi de güzel ☺️
(496 puan) tarafından
Pirinç ununun bebek mamasina getirilmiş hala içinde süt falan var sütle cezvede pişiriyoruz mama oluyor onu pişirmeden vermiş işte :)
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Yemin ederim bu erkekler bizle kafa buluyor hepsi mi ayni olur bide sorsan çocuk bakmak dünyanın en kolay işi yazik çocuk yememiş bari yavrum benim 
0 oy
(671 puan) tarafından

Ah bu babalar :) 

Ama benim eşim mama hazırlamak konusunda çok iyidir çorba yapar, kendi tarifleriyle muhallebi yapar o konuda içim rahat :D
0 oy
(2,173 puan) tarafından
Benim eşim çok güzel bakıyor ya :) bnde ağlayan çocuk eşimde susup uyuyor 
0 oy
(1,147 puan) tarafından
Benimki de 9aylık oğluma bol sarımsaklı humus yedirmişti nohut baharat tahin ne ararsan vardı pürüssüz püre halinde olduğu için de oğlum çılgınlar gibi tam bir tabak bitirmiş görüntülü aradığım da humus yemek için ağlıyordu kuafördeydim ben. Eşimin açıklaması da. HEP PÜRE YİYOR YA BEN OĞLUMUZUN SEBZE PÜRESİ SANDIM. kokusundan da anlamamış tı tabi 
0 oy
(13,887 puan) tarafından

baya komikmis iyiki yememiş bebiss

Benim eşimde öyle hiç beceremez ◉⁠‿⁠◉
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Benim eşim çok güzel bakar mamayı bırak yemekler kahvaltılar vs hazırlar Allah yokluğunu göstermesin yokluğuyla sınamasın başımdan eksik etmesin :) ❤️
0 oy
(4,229 puan) tarafından
İyi ki yememis bebeginiz :) 

Ben yemegini hazirlar gosterir cikarim. Yapamaz benim esim. Yogurt ver desem soguk verir.

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 968 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 666 göst.
4 Aralık 2020 Aile kategorisinde 124578 (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 956 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 427 göst.