0 oy
238 göst.
Aile kategorisinde (2,055 puan) tarafından
Kızlar boşanma sürecindeyim tedbir  nafakasi olarak  6 bin  TL istedi avukatım  eşim  memur  12 bin  maaş  alıyor  lojmanda  oturuyor  kira  yok  su  faturasda  yok  bende  2 çocuğumla  ailemin yanındayim  oğlum  birinci  sınıfa  gidiyor  servis  beslenme  şu  bu giderleri  oluyor  kızım 2.5 yaşında  bezli  ve de  diğer  türlü  onunda  giderleri  oluyor  birde  ben  3 kişiye  tedbir  nafakasi  olarak  hakim  1000 tl uygun  görmüş  şaka  gibi  3 kişi  1000tl ile ne yapabilirki  hayatın  pahalıligından  bi  haber  galiba  avukatım  itiraz edecek  bu süreçte  olup  tedbir  nafakasi  alan  arkadaşlar  var mı varsa  ne kadar  alıyorsunuz acaba 

3 Cevaplar

0 oy
(4,216 puan) tarafından
O parayla sadece ekmek alsan bile yetmez bu ülke bu yüzden bu halde Adalet yanlış insanların elinde heba olduğu için ne diyim allah yardımcın olsun
(2,055 puan) tarafından
Aynen öyle  sağol  bacım  inşallah  aynı  hakim  nafakaya  bu şekilde  karar  vermez
-Reklam-
0 oy
(6,356 puan) tarafından
Şaka gibi gerçekten bin TL nedir be bez parasına ancak yeter 
(2,055 puan) tarafından
Öyle  inanki  vicdan  kalmamış  hakimlerde
0 oy
(63 puan) tarafından
Çok saçma arkadaşımın gecen hafta ilk duruşması vardı çocuklar babada kalmasına rağmen arkadasıma aylık 750 lira nafaka verdi hakim
(2,055 puan) tarafından
Hakimler heraldeki  artık  erkek  yanlısi  Allah  Hakiminde  vicdanlisini  versın  inşallah
(11 puan) tarafından
Ben boşanma sürecindeyim 500 kızıma 350 bana bağlandı askeri ücret üzerinden icra yolu ile 800 alıyorum biraz hakimin taktirine kalmış bişey ama tedbir nafakası düşük oluyor canım ne yazikki boşanma sürecinde olan kadına oluyor kanun kadinlardan yana falan diyorlar ya tamamen yalnis bende babanın evinde kizimlayim kızımın sağlık sorunları olduğu için çalışamıyorum şükür ki ben babadan kızım da dededen yana şanslı Allah yardımcın olsun kardeşim
(2,055 puan) tarafından
Amin ecmain inşallah benimde  babam  sağolsun  yardım  ediyor  ama bir  yere  kadar  böyle  insan  kendini mahcup  hissediyor  kendi  öz  babaları  bakmıyorken  neden  sürekli  dedeleri  baksınki  üstelik  onların  kazancida onlara  kadar  bilmiyorum  inşallah nafaka  konusunda  acımasız  davranmaz  bu kadar  bende  kızım  küçük  diye çalışmıyorum  kreşe  vermeyeyim  azıcık  daha  benimle  kalsın  dedim  ama bakalım  hayırlısı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 784 göst.
0 oy
2 cevap 481 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 2323 dicle (1,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 162 göst.
+1 oy
7 cevap 331 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ummuhanemir (749 puan) tarafından soruldu

380,042 soru