0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Mesela amugurimi. Eskisi kadar satılıyor mu bilmiyorum amugurimi toka oyuncak vs elinizden gelse yapar mısınız? Yani bunu işe döker misiniz?cok güzel örerim bu arada 

12 Cevaplar

0 oy
(3,557 puan) tarafından
Bir donem patik ördüm isteyenler olunca sattim da epey su an bebegim kucuk yapamiyorum yapabilecek durumda olsam degerlendiririm
(688 puan) tarafından
Aslında toka yapımı çok basit. Malzemeleri trendyoldan temin edip satabilirsiniz en fazla 2 tanesi yarım saat sürmüyor
(3,557 puan) tarafından
Ah benim canavar bir sn bile birakmaz tigi alir elimden anneannesi geldiginde surekli şişlerindeki örgüsünü boşaltip durdu kadinin o yuzden cesaret edemedim hic dogdu dogali,seneye belki
(3,557 puan) tarafından
Dogmadan once amigurumi tavşan kafasi cingirak falan yapmistim.zevkli baya
(688 puan) tarafından
Ben asla vermem eline kızarım bozsun sorun değil ama gözüne falan batırır Allah korusun kizabilirsin ciz falan diye ben ciz diyerek korkuttum elini atmazlar çünkü benim bir kere oya tigi elime girdi acilde uyuşturur çıkardılar tigin ucu tırtıklı olduğu için
(3,557 puan) tarafından
Ay Allah korusun korkuyorum ya unuturum falan alir eline gerek yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende amigurumi yapıyorum da satmak benim için zor çok zamanımı alıyo gün içinde çoluk çocuk ev işi derken anca akşama kafa dağıtmak için yapıyorum bir oyuncağı yapmam haftalarımı alıyo
(688 puan) tarafından
Oyuncak değil kuzum. Anahtarlık ve toka işi çok güzel getiriyor emin ol
tarafından
Toka da yaptım canım da dediğin gibi aslında işe dönüştürmek karlı olur 50 tane çıt çıtı 25 e aldım çiftini 10tlden satsam kar ediyorum ama işte çocuklar falan zor ya
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bnde amigurumi yapıyordum, snra patik yelek battaniye öğrendim isteyen oldu ama paraya dökmedim hiç emeğin karşılığı az bana göre, şimdi de çocuk ev işleri derken TV ye oturmaya bile az zmn kalıyor
0 oy
(7,754 puan) tarafından
Annem3 yelek başlamıştım daha geçen mart ayında 1 sene dolacak daha sırtını bitirmedim elimde güzel gelir ama ağır yaparım ve fazla da zaman bulamıyorum
(688 puan) tarafından
Kız naptin o kadar ben bir bebeği 2 haftada bitiririm en fazla ama amuhurimi tokatlar falan çok çabuk bitiyor ona bakabilirsin
(7,754 puan) tarafından
3 çocukla yetişemiyorum ya büyük kızım 1. Sınıf öğrencisi daha okumayı tam sökemedi çok zor çok
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Valla elimden her türlü elişi geliyor en ağır iğne oyaları falan ama gel gör ki çocuklar asla firsat vermiyor ha yapma imkanim olsa dakika düşünmem iş olarak yapardim 
0 oy
(7,258 puan) tarafından
Bebek yeleği yapıyorum elimden geliyor biraz alan olursa satıyorum olmazsa hediye ediyorum falan
0 oy
tarafından

Ay ben sımdı gordum youtubeda amıgurımı canta efsane bısey onu yapıcam :D

(688 puan) tarafından
Yapabiliyor musun kuzum ben hiç çanta denemedim toka örmek istiyorum bende iplerin tanesi 55 TL trendyolda adam yiyecekler vallaha
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Vallaha hepsini yapar harçlık yapardım elinden gelip yapmayana şaşırıyorum el becerim olsa lif yaparım ne güzel satarım
(688 puan) tarafından
Yanımda olsan sana öğretirim canım aslında çok basit teknikler
(6,441 puan) tarafından
Annemde bir kaç kez denettirdi de yapamadım
0 oy
(700 puan) tarafından
Ben ise dokmedim dediğinizi hepsini sma hastası bebekler için yapıyorum.para direk onların hesaba geçiyor.ama depremde bütün malzemelerin gitti ne yazık.ki
0 oy
(4,061 puan) tarafından

Ben yapıyorum ama çocukla çok zor oluyor satmak için yapmak isterdim ama kızımla çok zor bide ikinci geliyor bi dur dedim kendime kısacası toka öruyorum kızıma sürekli çeşit çeşit takıyor isteyen olursa oruyorum oda tanıdık olursa 

image

(3,859 puan) tarafından
Bende isterim bende bendee
Çok güzel olmuş yaâ eline sağlık
(4,061 puan) tarafından
Yapiyim canim benm ne demek valla canim sıkıldıkça isim olmazsa öyle elime alıyorum enayi çeşit oyuncak oldu evde kziim çok severek oynuyor
(3,859 puan) tarafından
Keşke bende yapabilsem elimden güzel düşmüyor bnm
(4,061 puan) tarafından
Ogrene bilriisn ki bende kendim öğrendim YouTube den izleyerek yaptım canm
0 oy
tarafından
Kesinlikle değerlendirirdim ama elimden gelmiyor maalesef hiçte merağım yok açıkçası. Ama böyle hobi şeyleri yapmayo severim onu da kimse satın almıyor o daha pahalıya geliyor. 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Para ettiği dönem yaptım ama hiç kazanmadım. Hevesim kalmadı benim de yapmıyorum artık 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 325 göst.
+1 oy
6 cevap 187 göst.
25 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 159 göst.
30 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Yamacinannesi (174 puan) tarafından soruldu
+1 oy
70 cevap 805 göst.
2 Ağustos 2023 Aile kategorisinde sweetlady (627 puan) tarafından soruldu