0 oy
169 göst.
Aile kategorisinde (209 puan) tarafından

image

hanimlar oğlum 6 yaşında yüzünde bene benzeyen şeyler çıkmaya başladı . Bı anda olmadı 1 yıl filan oluyor çıkmaya başlayalı ilkin 1 tane çıktı fazla üstünde durmadım büyüyur ondan dedim ama son aylarda daha sık çıkmaya başladı. Belirlediklerim en büyükleri onlar dışında 8 10 tane diğer yanağında küçük noklar şeklinde oluşmaya başladı. Bunlar ne olabilir zararlımı 

2 Cevaplar

0 oy
(5,953 puan) tarafından
1 yıldır dr niçin götürmedin burda kim nedesin sana.. inşallah kötü birsey degildir dr randavu al götür dermatolojiye..
(209 puan) tarafından
Köyde oturuyorum imkanlarım kısıtlı eşim inşaat işçisi sürekli işte oluyor. Ve son zamanlarda artti ilçeye götürebilirim il olarak Diyarbakır'a götürebilirim.onun için bile babasını beklemek zorundayım
Burda da belki daha önce gören bilen biri vardır diye sordum
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Et benine benziyor bir cildiyeye götürün yaşı ufak inşallah kötü bişey deildir
(209 puan) tarafından
Et benleri bu kadar çok çıkarmı ki
(4,216 puan) tarafından
Evet çıkıyor maalesef allah korusun başka biseyden de olabilir ama siz yinede bir doktora götürün ihmal etmeyin
(209 puan) tarafından
Netten baktım da et benleri daha şişik büyük oluyor oğlumun yüzünde kiler şişik değil derisinde hafif bı kabartı şeklinde. İn kısa zamanda ilçede ki doktura gösterecem bakalım ne dicek inşallah kötü bişey demenz son iki 3 gündur baya kafaya takmaya başladım
(4,216 puan) tarafından
Resimde tam olarak anlaşılmıyor canim ama bilemedim allah şifa versin inşallah
(209 puan) tarafından
Sağolun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,102 puan) tarafından soruldu
0 oy