0 oy
117 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
34 aylik kızımı bezden açıyorum 2 gündür gece bez bağlıyorum ama acaba hem.gece hem. Gündüzü Bi arada mi yoksa önce Gündüzü sonra gece ye mi gecis saglamaliyim tecrübelerinize ihtiyacım var

3 Cevaplar

0 oy
(796 puan) tarafından
Ah bacim benim kizda 34 aylik hala bezli  israrla tuvalete yapmiyo aciyo korkuyorum diyo nasil yapcam nasil alisir bilmem ALLAH yardimcin olsun insALLAH biran once bezden kurtulurlar 
(796 puan) tarafından
Cnim bana kalsa ben zprlamiyorum da babasi olsun etraftakiler olsun kocaman oldu faha alismadi vs diyip duruyolar haklilar bex cok pahali ama yapmiyo elimden bisey gelmiyo annem yazin koye getir ben alistiririm diyo  insALLAH alisir ben beceremiyorum heralde
(1,663 puan) tarafından
Çevrenizde çocuklar olsun onları tuvalete giderken görürse daha kolay olur normalleşir
(796 puan) tarafından
Eltim gile gidiyorum orda cocuklar gidince gitmek istiyo ama ben herzaman cocuklari nerde bulayim
(1,663 puan) tarafından
Bir süre beraber olmak iyi olur sen çağır gelsin 3 4 gün görse bile yeter
(796 puan) tarafından
InsALLAH alisir c nm
-Reklam-
0 oy
(684 puan) tarafından
Ben kızımı ilk gündüzleri alistirdim sonra geceleri geceleri nasıl yaptın diye sorarsan eğer 2 saate bir alarm kurdum çise kaldırdım yatırmadan çiş yaptırdım çok kısa vi zaman da gece de bezi bıraktık 6 yaşına su yasina kadar 3-4 sefer yatağa kaçırmıştır çok şükür darısı oğlumun başına bu yaz da onu alistircam inşallah 
(1 puan) tarafından
Kısa zaman dediğiniz gündüz aliskanligindan kac gün sonra acaba
(684 puan) tarafından
1hafta sürmedi sanırım
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Bn gündüz  açtım komple  takmadım gece  hrm tuvalete  götürdüm  hemde  bağladim  ilk  birkaç  gün  sonra  baktım  kuru  kalkıyor  komple  çıkardım  gecede  yatağına  alet serdim  baktım  yapmıyor  onuda  kaldırdım şükür zorlamadi  oğlum  inşallah kızımda  zorlamaz  henüz  daha  martta 30 aylık  olacak  yaza  doğru  öğretmeyi  düşünüyorum 
(1 puan) tarafından
Gece hem tuvalete götürüp hem nasil bağladınız bende bu akşam Bi deniycem gece kesmeyi bakalım artik
(2,055 puan) tarafından
Canım akşamdan sıvı seyler içme olayını  azalttirdim  yatmadan önce  tuvalete  götürdüm  yaptırdım  sonrada da  bezini  bağlayıp  uyuttum  birde  şu da önemli  çocuğun  çiş  ve de  büyük  tuvalet  olayı azaldıysa  yani  günde  kullandığın bez  adedi  düştüyse  o zaman  öğretmek daha  kolay  oluyor  benimki  öyle olmuştu gece tuvaleti gelince  uyanip  bana  seslenip  bezini  çıkartıp  tuvalete  giderdik  gelince  yine  bağlar  sabah  çıkarırdım  böyle  birkaç  gün sürdü  sonra baktım  hep  kuru  kalkıyor  hiç  takmadım  bezini

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
+1 oy
10 cevap 181 göst.
18 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sevdatanesi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
13 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.

379,888 soru