0 oy
240 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (329 puan) tarafından

Nolucak benim bu halim bilmiyorum kendime smothie makinesi aldım sabahları kahvaltı yerine smoothie iciyim diye çavdarlı ekmek yiyorum akşam yemeklerinde oda en fazla 2 dilim geçmiyor bile az önce kalktım revani yaptım yarın misafir gelicek dilimleri küçük küçük ama oturdum 4 dilim yedim tatlı görünce kendimi kaybediyorum ya doğum yaptım 58 oldum şuan boğazımı tutamamaktan 64 kiloyum kızım geldi 2 buçuk yaşına iştah kesen bildiğiniz ilaç falan var mı ya yada çay falan çok canım sıkıldı:(

10 Cevaplar

0 oy
(1,541 puan) tarafından
Istediği ye canım can boğazdan gelir 
(329 puan) tarafından
Bende hep öyle diye diye böyle oldum kuzum nasıl olsa 58 kiloyum bişey olmaz diye diye 70 olucam :-D
(1,541 puan) tarafından
Canım bekarken hamburger lahmacun gibi şeyler yerdim evlendim hamile kaldim şeker çıktı diyet sonra kızım alerji bebek oldu süt yumurta domates balık kuruyemis yemiyorum pazartesi günü süt diyetini bozduk 2 hafta sonra yumurta sarisini bozacaz bu arada esin zayıf istiyor diye böyle yapıyorsan bilemem
(329 puan) tarafından
Yok canım kendim için eşim göbeğimi mıncıklıyor seviyor yani ama ben rahatsız oluyorum
(1,541 puan) tarafından
Benim eşimde zayıf istiyor ama ben kilo almak istiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,599 puan) tarafından
64 cok degil ki
(329 puan) tarafından
Ben hep 53 kiloydum canım bölgesel kilom var göbek gıdık buda beni çok rahatsız ediyor
(1,599 puan) tarafından
Ay bacim cocuk dogurunca illa kaliyo gobek.
(329 puan) tarafından
Evet maalesef
0 oy
(297 puan) tarafından
Bnde de aynı sorun var 64 kiloyum bı 5 kilo daha vermek istiyorum ama durduramıyor um yeme isteğini. 
(329 puan) tarafından
Ay nolacaz böyle bu gidişle duba olacam canım eskiden böyle değildim doğumdan sonra böyle oldum gözüm doymuyor
(297 puan) tarafından
Bebeğiniz kaç aylık
(329 puan) tarafından
2 buçuk yaşında
0 oy
(1,734 puan) tarafından
Aralıklı oruçla 10 kilo verdim dene canım
(329 puan) tarafından
Tamam canım sağol
(80 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım hayırlı geceler..bu 11 7 çok iyiymiş aslında ama nasıl yapıyorsun mesela neler yiyorsun..ekmek vs yiyor musun doyasiya yoksa kisitliyo musun..bende 86 ları gördüm doğumdan sonra.. kendi çabalarımla diyet Leslie yürüyüş derken 76 ya indim ama şimdi artık gücüm kalmadı bıraktıydim..şu bı haftadır gene dikkat ediyorum ekmek yemiyorum yemeği bile çok az yiyorum.. kayısı çayı içiyorum yemekten 2 saat sonra falan bugün tartıldım işte 74 çıktım ama.oruc tutuyorum bı haftadır ondan mı bilmiyorum..sahurdada tost yiyorum tam buğday ekmeği ile toplamda iki dilimden bı tost sadece su içiyorum işte hedefim 68 de onu yapamam diye 70 olsam çok iyi olur ama işte nefsime sahip cikamiyom yaa hep bı yeme isteği var bende ekmek özellikle ekmek olmadan yaşayamıyorum sanki:(
(683 puan) tarafından
Bende şurda bekliyim
(1,734 puan) tarafından
Kızlar günde en az 2,5 litre su içmelisiniz . Yemeklerinize çok çok az zeytin yağı koymalısınız . . Kepek ekmek çorba salata ızgara tarzı yemelisiniz . Hamur işi makarna galan da yok . Meyve suları asitli gazlı içecek şeker yok . Etin yağsız kısımlarını yemelisiniz . Yememeniz gereken saatlerde su içebilirsiniz yeşillik salatalık falan yiyebilirsiniz. Yeşil elma yiyebilirsiniz . İlk uyandığınızda 1 bardak ılık su için
(80 puan) tarafından
Teşekkürler canım..ama.ben zati bunları yapabilsem Aralıklı ya falan gerek kalmaz kinim yaaaa:):):):):):):):):)))))buda klasik diyet çıktı yaaa.yok mu yiyerek zayıflayan:):):):):))))))
0 oy
(60 puan) tarafından
Çözüm bulursanız bana da söyleyin 2 çocuk doğurdum ve 85 kiloyum aglamak istiyorum 
(329 puan) tarafından
Ay kıyamam ya bende almaya çok meyilliyim böylede çok zor
0 oy
(15,878 puan) tarafından

Sana harika bı iştah kesici söylüyorum. Şimdi. Hamilelik☺️☺️☺️ hamileliğimin ilk ayları bilmeden diyete başladım. Allah'ım ne güzel hiç iştahım yok. Hayret ilk defa başıma geliyo acikmiyorum bile diyorum kendi kendime ☺️ sonra hamile olduğum ortaya çıktı ahshdhsgd. İlk 3 ay hiç iştah olmuyo bak tavsiye ederim. Son 6 aya garanti veremem ama :D

(329 puan) tarafından
Aman aman kalsın bacım benden geçti o işler bı tane var Allah buna ömür versin :-D
0 oy
(202 puan) tarafından
Biz burda daha önce diyet grubu kurmustuk whatsab üzerinden çokta işe yaradı tavsiye ederim güvenilir kişilerle motive edio
(329 puan) tarafından
Aslında güzel olur toplu olunca insana iyi gelir en azından dediğin gibi motive olursun ama burda pek tanıdığım yok canim
(202 puan) tarafından
Benimde yoktu bı arkadaşımız grup kuralım dedi verdim numaramı beş kişi felan olmuştuk sohbet muhabbet diyet gayet güzel olmuştu sonra numaram değişti benim gitti numaralari
0 oy
(120,138 puan) tarafından
58 de az bi kilo degil yeme tut kendini profiline baktim boyun uzunda degil kilolu durursun
(329 puan) tarafından
Evet canım bazen çok zorlanıyorum ama aralıklı oruç yapicam bakalım
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Sen ben olabilir misin
(5,108 puan) tarafından
Evet ben de çok seviyorum bir ara çok güzel diyet yaptım ağzıma tatlı ve ekmeği sürmedim 2 ay sürdü ama şimdi tam başlıyorum eşime tatlı yapıyorum arada dayanamayıp yiyorum bir baktım tepsinin yarısı bitmiş :DD
(5,108 puan) tarafından
Kilomuz yakınmış canım ben de 62 yim ama böyle giderse 70 i görürüm 58 olmak istiyorum
(329 puan) tarafından
Bende ya çok özledim zayıf gunlerimi
(5,108 puan) tarafından
Baya gıdım var şimdi rahatsız oluyorum bugün yüz yogasina başladım
(329 puan) tarafından
Benimde canım gidimla gobekim var bende çok rahatsız oluyorum
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Boyun kaç cm 
(329 puan) tarafından
169 cm canim
(1,634 puan) tarafından
Benimle aynısın ama 64 kilo çok değil bence
(329 puan) tarafından
Evet kuzum ama dur demeyince alınıyor
(1,634 puan) tarafından
Bende uzun zamandır tartilmiyorum 70den aşağı değilimdir ama yaza doğru biraz dikkat etmem lazim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
16 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emel Azra 07 (143 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 100 göst.
14 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde B. Sema (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
16 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
28 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emel Azra 07 (143 puan) tarafından soruldu

385,473 soru

11,526,651 cevap

35,197 kullanıcı

...