0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (1,070 puan) tarafından
Kızlar şu bir kaç gündür ara ara nefes alıp verirken boğuluyor gibi hissediyorum kendimi sol göğüs tarafımda boynumda bazen ağrılar hissediyorum derin derin nefes almak istiyorum ama yetmiyor sanki doktora daha önce gittim biri astım var dedi biri yok dedi kalp ritminde bazen hizlanmalar oluyor fakat bir sorun yok deniliyor sizce neden olabilir 

2 Cevaplar

0 oy
(1,022 puan) tarafından
Aynı sıkıntı bendede var kalbim hızlı atıyor bundan dolayı ilaç kullanıyorum ve nefesim daralıyor kaç defa acile gittim nefes alman gayet güzel birşeyi yok dendi psikolojik olabilir dendi çok stresliyim çünki

Boğazımda kötüydü o sıra doktora gittim boğaz reflüsü dedi nefes darlığı olabilir dedi çeşitli ilaçlar kullandım geçti ama aklıma geldikçe daralıyor aklımdan gidince gayet rahatlıyorum gene ara sıra psikolojik dedim 

Şimdi gene boğazım ve nefesim kötü boğaz reflüsü oldum herelde gene 
(1,022 puan) tarafından
Belki stresten de olabilir önceki olduğunda stresliyim baya stresimi gitti nefesim düzeldi şimdide depremden dolayı çok stresliyim ondan mı acaba diyorum bilmiyorum
(1,070 puan) tarafından
Bende çok kez gittim ama bir sebep bulamıyorlar serum takıp kalp ritmini düzene girmesini bekliyorlar
(1,022 puan) tarafından
Stres yapmama çalış psikolojik dendi Banada ben nefes alamayacak neredeyse boğuluyormuşcasıns gittim nefes şeyim 98 çıktı gayet iyi nefesin dediler
(1,070 puan) tarafından
Stres yapmadım şu ara ama bilemiyorum ki
-Reklam-
0 oy
(11,452 puan) tarafından
Aldığın nefes yetmiyor sanki dimi böyle kocaman bi nefes almak istiyor insan ne kadar ciğeri nefesle dolsa da yetmiyor daralıyor biri sanki üstüne oturmuş gibi
(1,070 puan) tarafından
Aynen öyle camları açıyorum derin derin nefes alıyorum ama sanki ciğerlerime gitmiyor hiç
(11,452 puan) tarafından
Psikolojik canım aynı şeyi yaşıyorum kafama daha çok.takarsam bi şeyi daha fazla oluyor esnemeye çalış o zaman rahatlıyorsun ne kadar çok.ustune düşersen o kadar boğuyor insanı
(1,070 puan) tarafından
Stres falan yapmıyorum ama sanırım şu ara eve çok kapandım biraz hava alsam geçecek sanki çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 104 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ilayda_2122 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde esraata (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 179 göst.
0 oy
4 cevap 82 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu