0 oy
548 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
tarafından kapalı

Sabah sabah birisi kısır yapmıştı canım çok istedi işi gücü bıraktım oturdum yaptım yiyorum ddbdbdbdb

image

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

8 Cevaplar

0 oy
(1,199 puan) tarafından
Afiyet olsun 
(688 puan) tarafından
2 tane var canım 2.5 ve 3.5 değil uzun yol çarşıya bile doğru düzgün çıkamıyoruz vallaha inşallah yolun düşer ♥️
(1,199 puan) tarafından
Hee ufacikmis ya kıyamam ben bende aynıyım benimde 4 ayına gircek yeniyiz dha bitanecik nasipten öte yol yok canım
(688 puan) tarafından
Yok kuzum 2.5 yaşında ve 3.5 yaşında iki tane var küçük değiller büyüdüler vallaha Allah kolaylık versin Allah sana bağışlasın ama çok zor benim son 2.5 senem kaldı Allah nasip ederse o zamana kadar kocaman olurlar
(1,199 puan) tarafından
Heee anladım canım maşallah Rabbim uzun hayırlı ömür versin canım benim inşallah nasip
(1,199 puan) tarafından
Amin canım benim
-Reklam-
0 oy
(671 puan) tarafından
Afiyet olsunnnn  
(688 puan) tarafından
Gelde birlikte olsun ♥️
0 oy
(683 puan) tarafından
Afiyet olsun hadi bana fikir ver :) akşama misafirim gelcek yemege fırında köfteli patates yapcam yanına pirinç pilavı ve mercimek çorbası yapcam yanına başka ne yemek yapabilirim 
(688 puan) tarafından
Zaten menü çok doyurucu canım yemek değil de salata gibi mezeler hazırlayabilirsin çünkü menûn çok güzel doyurucu bir menü vaktin olsaydi sarma olabilirdi salatanın yanına 2 porsiyon şeklinde ♥️
(683 puan) tarafından
Sarma var canım onu yazmayı unutmuşum salata da yapıcam yemek türü düşünmüştüm ama bulamadım gerçekten
(688 puan) tarafından
Bence bu kadar yeterli menûn zaten çok zengin afiyet olsun canım benim ♥️
0 oy
(851 puan) tarafından
Nasil hoş görünüyo bnde yapacam bu kadar guzel olur mu bilemem afiyet olsun canım 
(688 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım yakın olsan vallaha gönderirim çok yaptım çünkü olur canım benim neden olmasın kuru soğan koyma içine böyle daha güzel bir tadı oluyor yeşil soğan maydanoz marul ve kornişon turşu var içinde
(851 puan) tarafından
Tsk ederim canim göndermiş kadar oldun
0 oy
(618 puan) tarafından
Afiyet olsun bende yaptım ama benimki boyle olmuyo Allah ne verdiyse koyuyon içine kaşık kasik yiyorum çocuk yedirtmiyo ya:) :) :) 
(688 puan) tarafından
Vallaha canım ben domates koymam sadece yeşil soğan marul maydanoz ve kornişon turşu. Kuru soğanda kullanmam bir böyle dene çok güzel tadı var eskiden kuru soğan falan koyardım şimdi koymuyorum ♥️ gelde birlikte yiyelim aşko♥️
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Afiyet olsun canım çok güzel görünüyor 
(688 puan) tarafından
Gelde birlikte olsun canım benim tek yenmiyor♥️
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Güzel görünüyor afiyet olsun ☺️
(688 puan) tarafından
Ay tosbik hanım gelmiş gelde  birlikte olsun canım  ♥️
(13,887 puan) tarafından
Çay koy geliyorum (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠❤
(688 puan) tarafından
Koydum hadi gel ♥️

İlgili sorular

+1 oy
31 cevap 749 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
17 cevap 729 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 454 göst.
15 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
+2 oy
25 cevap 558 göst.

379,749 soru

11,368,194 cevap

34,850 kullanıcı

...