0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından

40+3 hala dogmadim :)))

11 Cevaplar

+1 oy
(1,103 puan) tarafından
Kız ne zaman gelcek. Okula basliycak ya yakındaaaaa :) :)
(337 puan) tarafından
Valla yaaa içerden glmeyi dusunmyr yeri güzel galiba evde hareket etmyr gdyrm hareket etmeyen bebek beni hastanede yalancı çıkarıyor nste de yalancı ckyrm :))
(1,103 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin inşallah ❤️
-Reklam-
0 oy
(8,925 puan) tarafından
Doktorun ne diyor peki
(8,925 puan) tarafından
Ben baştan beri yürüyorum artık ağırlaştıgim icin 2 adımda tik nefes kalıyorum eskisi gibi uzun süre yürüyemiyorum yürüyüşle çok ilgisi yok senin durumunun arkadaşım hamileliginin başından beri spor yaptı plates hamile sporu vs öyle böyle değil sonuç 42+4de geldi bebegi:)))))
(337 puan) tarafından
Erkek bebek geç glyrms diyorlar blmyrm açılmam yok o yuzden yurus yapılması lzmms güya blmyrm hiç yapmadım yüzüm ellerim ayaklarım çok şişti ödem oldum hep yurumedgm için şimdide yuruyemyrm göbeğim çok aşağıda
(8,925 puan) tarafından
O degisiyo bazen erken gekiyor erkekler pasalarin keyfine bagli aslinda :))) Olduğun yerde yavaş yavaş çökme hareketi yap yürüyüş yerinde geçer o doktor soylemisti son aylara doğru zorlanirsan çökme hareketi açılma icin iyi olur diye
(337 puan) tarafından
İnşallah işe yarar bende :)
(8,925 puan) tarafından
Pes etmek yok zatn eli kulağında belki tetik bekliyor :))))
0 oy
(671 puan) tarafından
Soru başlığını değiştir kapanır 
(337 puan) tarafından
Dgstm :)
0 oy
(1,679 puan) tarafından
41. Haftaya kadar hiç bir belirtim yoktu bianda geldi sancım 5 dk bir. Sağlıkla kavuş inşallah.
(337 puan) tarafından
İnşallah :)
0 oy
(4,584 puan) tarafından
41.nci haftaya kadar normal hadi bakalım az kalmış inşaallah:)
(337 puan) tarafından
Çoğu gitti azı kaldı :)) korkyrm 41 de de gelmesin
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Kız daha ne oldu 40+6 dan selamlar öyle geç doğdu 
(337 puan) tarafından
Yok cnm peki nasıl doğdun seninde o zmn sancı su fln yoktu demi
(2,369 puan) tarafından
Suyum yoktu ama kuzum git akşam ansizim geldi bir anda Allah hayırlı zamanı bekliyordur sağlıkla al.kucagina benim doğumum zor oldu ikinamadim bide o gün çok üzülmüştüm doktor herşey yolunda demişti heraketletini say demişti 41 haftada gel demişti suni sancı ile doğur demişti
Ama benim zaten gittiğimde 2 cm açıklıkla gitmişim sonra saatler sonra 5 dk arayla kendi sancılarımla 12 buçuk saat sonra doğurdum
0 oy
(4,859 puan) tarafından

41+6 da doğurdum :D

(337 puan) tarafından
İnşallah bende de öyle olur :)))
(4,859 puan) tarafından
Sonra suni sanciyida verince doğurdum ikinci dogumdu bu kilolu doğdu 4 e yakındı yanlış hatırlamıyorsam ikincide.pek uzun sürmedi sancım ve doğum süreci ama.ilk bebekte çok zorlandim
(337 puan) tarafından
İlk olduğu için öyle olyr sonraki kolaymış
(4,859 puan) tarafından
Yok yavrum ya 38+2 de suyum geldi 12 saat sızıntım oldu içerde su kalmadı sancimin gelmesini beklediler sonra hem damardan suni verdiler hemde alttan açılma olsun diye ilaç verdiler 10 saat sancı çektim bebek cikmayinca ebeler karnıma bastırdı bastirmalarin sebebi içerde su kalmadı kuru kuru doğum yaptım hemşireler anneme kuru kuru doğum en zor abla demişler
(4,859 puan) tarafından
Hatta annemde ablamı doğumda kuru kuru doğurmuş çıkmayınca ebe annemin karnına oturmuş çıksın bebek diye kilolu doğmuş birde kuru kuru doğum en zoru
0 oy
(15,823 puan) tarafından
41_42 haftaya kadar beklıyorlar Benım kuccuk kızım 40+5 günlükken doğdu oda suyu cok az kalmıs dıye suni sancı verdiler 
(337 puan) tarafından
Daha beklycm bende öyle görünüyor benm daha bir ay önce dediler suyun bir litre azlms blmyrm noldu daha bsy demyrlar
(15,823 puan) tarafından
Rabbim sag salım kucağına almayı nasip etsin inşallah canım cok az degıldır yoksa bekletmezler oglumuz 35+6 günlükken onunda suyu azalmıstı yok denecek kadar dunı sancı verdiler ama oğlumun kalp atışları yavasladigi için acil sezaryen ile doğum yaptım ıcını ferah tut gelir gelir bı bakmıssssın♥️
(337 puan) tarafından
Amin tskr ederm
0 oy
(11,217 puan) tarafından

3 saat roman oynayıp umudu kestiğim gece savah 6 da sancıyla uyandım 40+5 te:) gelmez artık dediğin an gelio

(337 puan) tarafından
Bende mi halay çeksem :) belki gelir çok yoruldum riskm vardı dokuz ay boyunca ev de otrdm disariya pencereden baktım
(11,217 puan) tarafından
Ben 9 ay gezdım ulke astım araba ucak otobus dag bayır ada hersey ysptım ıkı kızımda 41. Haftada geldi:) ha bıde kılolarca hurmada yedım
(337 puan) tarafından
Yani naparsan boş diyosn :) gelmek isterse gelir
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Gelir canm eli kulağındadir (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠❤
0 oy
(15,689 puan) tarafından
Açtığım postum duruyor benim kız da çok geç geldi :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 587 göst.
10 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Ftmaaa (2,931 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 244 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mai (234 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 446 göst.
2 Haziran 2023 Aile kategorisinde Hamisanne. (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.