0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eşimle bazen yer değiştirmek istiyorum gerçekten tümüyle:D

Kızım nerdeyse 2-3 gündür çok huysuz ne gündüzüm var ne gecem desem yeri. Tama m geceleri gündüz ki kadar ağlamıyor ama uyumuyor da. Gündüz elim kolum kopuyor valla çocuk oyalicam diye. Akşam da arada veriyorum eşime o da sağ olsun(!) 10-15 dk bakıyor. Yemeği bile zar zor yapıyorum. Bir de gelmiş diyor ki sen dua et gece hiç uyanmıyor :D lan neden nedennn bu çocuğun sesini niye ben duyuyorum. Tamam ben annesiyim eyvallah ben bakmalıyım da yani o kadar da değil diye düşünüyorum. Zaten emmiyor mamayı da içiremiyor yani o derece. Zaten adetim spiral var diye kanamam çok. Elim ayağım tutmuyor sürekli midem bulanıyor. Hamile gibiyim aynı. Sinir stres. Tırlattım bee :D siz nasıl baş ediyorsunuz ya 

4 Cevaplar

0 oy
(4,220 puan) tarafından
Benim eşimde aynj sabah derim çocuklar gece huzursuzdu uyumadi diye ben hiç duyamdim der ne ara agladilar der valla değişikler bende anlamdım
tarafından
Nasıl duymuyorlar bee. Yok anam yok bizim içimizde var çocuklar hık dese yerimden kalkıyorum shshshs
-Reklam-
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Benim eşimde aynı. Hamileyim birde evimizde kedimiz var. İzne ayrılmıştı bi şey yaptığı yok hep hizmet bekliyor 

Bugün sabah diyorum ki inşallah bebek kedinin mamasından yemez bana diyo anasın ya bakcaksın bi de diyor çocuk mamadan yutsa bile bana söylemezsin sana kızmıyim diye bende dedim evet söylemem 
tarafından
Söylersen daha susmaz zaten orası kesin
(2,607 puan) tarafından
Benim annemlerin balkonuna kuşlar kedi maması getirmiş kızımda onu agzins atmış tadı farklı aldık. Ağzından daha snra halamlar Bursa'dan geldi kedilerini getirdi kedi maması ortadaydı kızım hiç dokunmadı ☺️☺️☺️ tadını biliyor diye
0 oy
tarafından
Kızım azılardan dolayı çılgın. Eşim sabah diyor ki aksam hiç uyanmadı iyi uyudun ne güzel. Camdan atasım geldi. Gece hiç uyumadım desem yeri.bunların kulakları ile bizimkiler farklı çalişiyor sanırım 
tarafından
Ay bence de öyle ya sinir oluyorum
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Bu gece çınar uyanmadı herlade dediği gece en az 10 kez kalkıyor çocuk :D bebek gibi uyumak diye bişey yok baba gibi uyumak tır o :D bizimki emdiği için mecburen ben kalkıyorum. Ama büyük uyandığı zaman eşimi uyandırıyorum selime bak diye :D oda çok nadir 
tarafından
Hayat bize zor yaa çalışan kadınlar nasıl dayanıyor acaba

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 148 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 201 göst.
16 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Caresiz1 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 376 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu