0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Kızlar gorumcem benle kalıyor   ,kayın Babam kaynanam köyde bu yüzden gorumcem bizde kalıyor. Gecen görücü geldi Eşimle konuşmadığı için  görüşülere ev müsait değil ablasına gidin demişler hata ben dedim ne alaka burda kalıyor niye ablasına gidiyor diye dediler fark etmez neyse 

Gecen hafta yine gelmişler arayıp haber veren yok ben 2 3 gün sonra öğrendim sonra isteme olacakmış bana yine söyleyen olmadi  eltimden duymuştum. Ctesi geleceklerdi dün aramışlar yarın gelelim demişler gorumcem tmm demiş yine bana demedi .bende kalan gorumcem durum yapmıştı bende biseymi oldu hani anlar dinlerim seni dedim oda bisey yok akşam istemeye geliyorlar dedi büyük görümce mi aradım doğrumu diye evet sende gel diyor saat olmuş 4 akşam 8 de geleceklermis bide erken gel diyor dedim gelmicem bu saat olmuş aramadın ben aramasam demi ektin bile gelmiyorum dedim

10 Cevaplar

+1 oy
(2,562 puan) tarafından
Büyük ihtimal sen sordun diye çağırmak zorunda kalmış tabiki gitmez din hatta arayıp sormazdim bile sen aramasan cagirmiycaklarmis demek ki
-Reklam-
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Adam yerine koymamışlar resmen seni Bşrde oradan gelip sende mi kalmaya devam edecek 
0 oy
tarafından
Bencede gitme baştan arayıp soylemesi lazm yani 
0 oy
tarafından
Bende gitmezdim ve görümcemin artık bende kalmasına izin vermezdim 
0 oy
(352 puan) tarafından
Eşinle konuşmama sebebi ne özel değilse 
0 oy
tarafından
Gitme sana kalmaya geldiğinde canm sen kime sormuştun kim ostemede yanindaydi git o yengemde kal derdim eve almazdım sonuçta senin evinde kalıp senin insan yerine koyup demiyor bile benm kardeşim bile olsa yüz vermem 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Nankörlük bu,ayıp yani 

Yediği kaba sıççma denir buna
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Bisver otur sevin ac bir film cekirdek cay keyif yap kurtuluosun
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Değer verselerdi çağirirlardi sonucta önemli ve hayirli bir iş .ben olsam tabiki gitmem 
0 oy
(3,589 puan) tarafından
Sen sordum diye gel demiş yoksa davet ettiğinden değil gitme bana kalırsa ama yine de sen bilirsin 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 224 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 374 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 620 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Baldananne (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 248 göst.