0 oy
300 göst.
Aile kategorisinde (732 puan) tarafından
Hiç akıllanmıyoruz butigme 3 kişi geldi 2 kız 1 oğlan 18 23 yas aralığı erkek çocuk 15 16 yas neyse biri beni oyalıyor 2si ürün çalıyor farkettm kızda ürün alacak sahte para verecek çocuk çıktı dışarı getirin onu dedm açın poşeti dedim çocuk gitti dükkanı yan tarafa bıraktm gittm poşeti açtm aldm 2 ürünü 2 de parfüm almşlar onu hiç farketmedm çok üzüldüm ve kendimi kriz yerine koyulmuş gibi hissetme oturdum mahellede her butige baktm rezl edecektim başka yerlerden de çalşmşlar çalmasınlar die ama polis bile bıkmş bunlardan 

7 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
Öyle çok var malesef 
(732 puan) tarafından
Eşim bulaşma dedi üstlerinde bıçak vs olur dedi ama umrumda değil bnm de emeğim var orada üzüldüm
-Reklam-
0 oy
(801 puan) tarafından
Bunu onlara yaptıran şey ne acaba
(732 puan) tarafından
Ne gibi, alışmışlar bunlar çingeneler Kayseride sarıkemal var aratır torunları ve çok zenginler
(732 puan) tarafından
Devlet gidinde omuzu taşlı fantazi şey çaln demiyor demi yapan insan ihtiyacı olanı alır
(801 puan) tarafından
Hani bazı insanlarda bu bir tür hastalik olabiliyor ya ondan dedim canım
(402 puan) tarafından
Çoğu bağımlı oluyor allah hidayet etsin.
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Suç analarinda babalarinda doğru düzgün yetistirememisler çocuk ne görürse onu yapiyo canım 
(732 puan) tarafından
Kız bunlar çingenms ve zenginler alışmışlar
(1,718 puan) tarafından
Böyle böyle zengin oldular demek ki ya da macera arıyorlar kendilerine başka bir sebep gelmedi aklima
0 oy
(877 puan) tarafından
Böyle bir olaya şahit olmuştum herşey anada babada bitiyo valla çocuklarda sonra alışıyor bir mendil su satıp para kazansınlar saygı duyarım ama böyle insanlara asla saygı duymuyorum
(732 puan) tarafından
Aynen canm haklsn
0 oy
(1,549 puan) tarafından
Malesef akillanmiyoruz bizde depremzede olarak abimlerde kaldık biliyomusun 10 günün sonunda abimin eşi bizi evden kovdu annem babam ve beni
(732 puan) tarafından
Yuh ya Rabbime hidayet versn
(1,549 puan) tarafından
Amin rabbim büyüktür
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ne diyim , sana da zarar verebilirler di dikkatli ol (⁠*⁠_⁠*⁠)
(732 puan) tarafından
Evt ben yine parfümü fark edince aradm sokakta bulsam rezl edecktm eşim de bırak sana da zarar verebilirlerdş dedi
0 oy
(352 puan) tarafından
Polise şikayet etmelisin çünkü çalan adam hep çalar çalmak inan hapiste olmasından da kötü kul hakkı sonuçta hiçbir şeyle ileride odeyemezler
(732 puan) tarafından
Canm bunlar burada isim yapmışlar polis bıkmış bunlardan birşey yapmıyorlar

İlgili bir soru bulunamadı

379,761 soru

11,368,440 cevap

34,850 kullanıcı

...