0 oy
697 göst.
Diğer kategorisinde (1,091 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Burda okuyorum hap kullaniyor spiral taktıriyor üstüne eşi korunuyor birde 3 aylık iğne kullansam ne olur diye soranlar. Gerçekten bu kadar çok yöntemle mı korunuyorsunuz. 2 yıldır tek bir yontemle korunuyorum bir sorun çıkmadı daha ama böyle okuyunca hata mı ediyorum diyorum

15 Cevaplar

+7 oy
(15,820 puan) tarafından
Herkesin cinsel hayatı ve partneri farklı olunca korunma yöntemi de farklı oluyor umarım anlatabildim (⁠◔⁠‿⁠◔⁠)
(48,904 puan) tarafından
☺️kac cocuk var sende
(119,775 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ayşom
(18,058 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
(4,428 puan) tarafından
İki cck var biri 6 yasinda ikinci 9 aylik. Ama ikinci kazayla oldu. :)mantalite olarak tek cocuktan yanayim kaza kursunu vurdu ikinci oldu
(48,904 puan) tarafından
Allah bagislasin canim ☺️☺️
-Reklam-
+3 oy
tarafından

Ahshshhd hıc kurcalama orayı burda herkese pıyango vuruyo nedense :D yakında bırı rahmım yok ama hamıle kaldım kızlar nasıl olabılır dıye post acarsa sasırmam ben

(7,036 puan) tarafından
Rabim olmuanlara versin 4 cu de olursa ben direk hunimi takar bakır köye doğru yol alırım
tarafından
Dogru hatırlamısım ben senın yasında 3 cocuk sahıbı olsam muhtemelen esımle evlerı ayırmıstım daha cocuk olmasın dıye :DRabbım bagıslasın evlatlarını
(7,036 puan) tarafından
Ahahha evet canım sjsjjsjs öyle bir imkanim yok malesef kobaamda geri geliyir adam amin ecmain canım çok sağol sünnet bile etirdik 3 unu birden tabi başımıza gelmeyen kalmadı ama neyse geçti ☺️
tarafından
Aboooo ucude erkek mı bıde :D ev askerıyeye donmustur :D sen 30unda bır kıza nıyet et derım yoksa ısın zor :D
(7,036 puan) tarafından
Bende kız doğuracak potansiyel yok malesef her çıkan erkek çıkıyor artık umdumu yitirdim bunlar yeter bana hem kızımız var bizim eltimin kızı var kendi kızım gibi giydirip susluyorum hevesimi alıyorum
0 oy
(9,626 puan) tarafından

2 sene sadece geri çekilme yöntemiyle korunduk bıraktık oğluma hamile kaldım doğumdan sonra aynı şekil devam ettik kızıma kazayla hamile kaldım 2 sene sadece o şekilde korunabildik o yüzden farklı korunma şekli aramadım açıkçası ama kazaya kurban gidenlerdenim:D

0 oy
(13,900 puan) tarafından
Bazıları  çok çabuk hamile kalıyor tabi Allah'in işi  o yüzden birden fazla yöntem kullanıyorlar bence◉⁠‿⁠◉
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Bazı kişilerde hormonal olarak hamile kalmaya çok yatkın oluyorlar onlar fazla önlem alıyordur. Kimisi zor kalır uğraşa uğraşa.. yani bence bünye ve hormonal.
0 oy
(11,217 puan) tarafından
7 yildir igne iplik misali korunuyorum hepside istedigim ay planli oldu. Sukur bizde yakaliyoruz  Istedigimiz an Allahin izniyle bu ustun gucmus gibi 3 5 korumayla hamile kaldim dienler hic ama hic inandrici dgl
0 oy
(18,058 puan) tarafından
Bende sadece spiral var doktor zaten sadece tek bi yöntem öneriyo şuan hayret ettim
tarafından
Spiral taktirdinmi asena bi ara korkuyorum dwmistin nadildi acitiyomuydu
0 oy
(3,514 puan) tarafından
Yooo sadece tek spiralle korunuyorum yıllardır 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Duayla korunuyorum :))
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Buna garantiye almak denir canım 2 yıl eşim 2li ben 4lu komboyla korundum korunurken eşime guvenmedim kendime güvendim ayni şekilde eşimde bana öyle geri çekilme korunma yöntemi değildir buda risktir prezervatifin patlama vs olasılığı var her zaman işini garantiye alcaksin korunurken hamile kalan çok insan var
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Sprial+prezrvtf suanda bebegim kucuk oldugu icin risk almak istemiyorum,  1 yil sonra tek yõntemle devam edicem
0 oy
(46 puan) tarafından
Aynen ben :) ben de sadece geri çekilme yöntemi ile. Annem ve ablam da hep öyle korunmuşlar ve istenmeyen gebelik olmadı Allaha şükür
0 oy
(4,314 puan) tarafından
3 yil geri cekilme ile korunduk, biraktigimiz ay hamile kaldim. Dogum sonrasi spiral + geri cekilmeyle korunuyoruz. 2.cocugu dusunmuyorum. 
0 oy
(1,561 puan) tarafından
Korunucaksin tabiki ama nasibi varsa da hiçbir yöntem engel olamaz:)
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Valla korunma yontemi bile degil ama iki seneye yakin geri cekilme ile korunduk ki ben ilk geceden hamile kalan biriyim ona ragmen bi sey olmadi tek iliski korunmadik afedersiniz yine hamile kaldim kaza olayi bana komik geliyo ama kimseye yalanci diyemem belki diyeyim.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 133 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (524 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 566 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 352 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde eylul_ (1,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.