0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
5 tane ördüm daha üst kısımları var. Sonra yapıştırcam amanın ne zormuş bende günde 40 çift örülür diyordum sağ gözüm sizlere ömür şeş beş bakıyorum şuan hayata... Sanırım ciddi manada kör oldum. 

5 Cevaplar

0 oy
(10,729 puan) tarafından
Yok kız benim kuzenin eşi örüyor da kolay değil o kadar ucuza da verme he 25 dediydi en son 
(688 puan) tarafından
Askom ben kızıma örüyorum ticarete yetişemem dnejdndndj
-Reklam-
0 oy
(48,952 puan) tarafından
el emeği isteyen hersey zordur aslinda
(688 puan) tarafından
Evet zorda zaten örgü örerim ama toka bir tık daha zor küçük olduğu için
0 oy
(1,035 puan) tarafından
Kucuk ya ondandir canim insanin tirnaklarina batiyo o tig ben kizima cingirak yapmistim o da beni cok yormustu 
(688 puan) tarafından
Evet hele toka çok küçük parmağım şişti
0 oy
tarafından

Çanta yaaap çantaaa :D ben yapıcam ıp alamadım daha bır tane bebegı 1 ayda anca yaptım cantayı 1 senede yaparım

(688 puan) tarafından
Bana katil gibi bakıyorsun diyorlar çok sertim ve temizlik hastasıyim. İlk defa 6 şubattan 15 şubata kadar temizlik yapmadım. Üzüntüden normalde her gün yapiyorum
(688 puan) tarafından
Benim eşim çocukları babanesine götürmüştü komşum yolluklarima bakmaya geldi. Bizim koridorun altı ışıklı ben ışıkların ortasına göre kestirmiştim komşum evini gördüm sanki senin çocuğun hiç yok o nasıl ev öyle dedi site beni temizlik hasta olarak bilir. Haftalık apartman temizliğinde benim katimda uyarılır o kişi çok titiz oraya biraz daha özeli davran diye. Çok didiklerim
(1,103 puan) tarafından
Bence hergun temizlik vakit kaybı. Ölümlü dünya. Hepsi dünya da kaliyo. Haftalık temizlik günü harici robot gezer hergun evi o kadar. Başka bsey yapmam. Mutfağım derli toplu temiz olsun yeter. Geri kalan tüm vakit çocuklarıma ait. TV izlemem. Açmam da. Onlar uyuyunca da burda vakit geçiriyorum.
tarafından
Hıc ugrasamam vaktıme yazık bıdaha mı gelıcem dunyaya ben? Temızlesem yıne aynı olucak duzeltsem yıne bozulucak
(1,103 puan) tarafından
Aha aynı ben :D
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Hiç göründüğü gibi değil valla canim kızıma oluyorum ben tek bide yeni bebeği olan arkadaşlarıma uyku arkadasi hediye götürüyorum hediye olarak harici bu işi ticarete dökmek çok zor hele cocuk var ve küçükse valla çok zor ellerim süt topluyor tokalarda daha bi ayrı zor küçük olduğu icin
(688 puan) tarafından
Evet çok minik benimde parmağım şişti bir model çıkardım tarifi olmayan
(4,061 puan) tarafından
Zor oluyor evet ben kafadan yapıyorum kafama göre

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 106 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hanifehtc (42 puan) tarafından soruldu
0 oy