0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (7,442 puan) tarafından
Oğlum 1 yaşında yürüyo ediyo rahat hareket ediyo çok az oynuyo oyuncakları  üstümden gitmiyo kucağımda  hep  böyle olan var mı

6 Cevaplar

0 oy
(7,778 puan) tarafından
Bazı bebekler oyuncak sevmez, mesela benim kızım Kasım'da 2 yaşına girdi. Oynamaz yani öyle. Birlikte oynasak çok az. 
(7,442 puan) tarafından
Benim oğlan da ilgi manyağı resmen ilgi olmadımı bağırıyo beni konuşturmu yo
(7,778 puan) tarafından
İşte bazı bebekler öyle olabiliyor yani. Düşünsene ileride de seni hiç istemese çok üzülürsün.
(7,442 puan) tarafından
Allah korusun onu seviyom çok beraber uyoz  benle birlikte kalkıyo sabahları ilerde zorlanmasından korkuyom tam tersi
(7,778 puan) tarafından
İşte beraber uyumak da etki eder
(7,442 puan) tarafından
Yatağı orda uyo emek için geliyo gece anne yanı beşık yataktan kalksam anlıyo
-Reklam-
0 oy
(48,713 puan) tarafından
benimki oynardı ama.birlikte oynardik bulasik yikarken ayaklarima sarilirdi bisey yaparken dibimden ayrılmaz di wc giderdim sırf oda geliyo.diye klozet sevmedigim halde ona girerdim ki banyoda gelip beklerdi iki yasindan sonra bayagi azalttı şimdi 4 .5 yasinda arada oynayalim der cok sukur rahatladım 
(7,442 puan) tarafından
Aynı benim oğlan  işallah ilerde zorlanmaz
(48,713 puan) tarafından
insan unutuyo ya hic yasanmamis gibi yazarken farkettim bayagi zorluyomus beni ☺️
(7,442 puan) tarafından
Yemek yiyemiyom kucağımda olduğu için tek kola yemek yimeye calısıyom onada yıdırıyom mama sandalyesine alışmadı
(48,713 puan) tarafından
o konuda rahattim otururdu sakindi kizim
(7,442 puan) tarafından
Maşallah canım
0 oy
(15,272 puan) tarafından
Daha oyuncaktan o kadar anlamaz. Yani anlasa da çok kısa sürüyor. Hemen yine anneye yöneliyor tüm ilgileri. 2.5 yaşında hala bizle oynamak ister 
(7,442 puan) tarafından
Aynı şuan yanımda yatıyo alıp yere geri geliyo sarılıyo yeniden yatıyo  nereye gitsem arkamdan geliyo sabahları beraber uyanıyoz
(15,272 puan) tarafından
Ya işte anne kuzusu bıdık ☺️
(7,442 puan) tarafından
Aynen. Canım
0 oy
(212 puan) tarafından
Hep öyleler sevdiği şeyleri keşfet benimki genelde mutfak dolabı içindekilerle oynardı leğen tencere falan şimdi bic treni var üst üste koyabiliyor bibloları var onları yan yana diziyor üst üste diziyor bi çocuktan gördü oynadı onlarla şimdi oda yapıyor biraz çocuklarla bir araya getir bizden pek bişey öğrenemiyorlar sürekli bizi gördükleri için p yüzden bize sarıyorlar
0 oy
(22 puan) tarafından
Sürekli birlikte yanlız iseniz normaldir  çocukların oyuncaklarla oynamayıp kendini annesine vermesi ama zamanla ayrılır sizden
(7,442 puan) tarafından
İşallah kaç yaşında ayırmam lazım
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Benimki 13 Aylık oynar kendi halinde gezinir birlikte de oynaruz ama bana yapisik olmadilar hic
(7,442 puan) tarafından
Yapasık cok benimki işallah zamanla düzelir

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 145 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 202 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu