0 oy
199 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (149 puan) tarafından
3 ay oldu dogum yapali 2 cocuk dogurdum ama gobegim cok kaldi sanki 6 aylik hamileyim o kdr cok yani oyle kotu duruyo napsam eritirim gobegimi bilen varmi acaba 

7 Cevaplar

0 oy
(43 puan) tarafından
Ay birde beni gör 65 tim şimdi karnım 6 aylık kilom 76
(3,079 puan) tarafından
Tam ben 64tum şuan 76yim
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
6 Ay oldu benimde göbek gitmedi ve 77 kadar düşüp geri 3 kilo almışım nasi başardım bilmiyorum süt olsun kismim dedim bana yaradı 
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Korse denedin mi cnm
(8,908 puan) tarafından
Çevremdeki herkesin korse sayesinde göbeği gitti bende doğumdan sonra deneyecem ama düzenli kullanman gerekiyor
(2,562 puan) tarafından
Sen hamile misin canim Allah sağlık la kucanagina almayı nasip etsin
(8,908 puan) tarafından
Amin cnm insallah
(75 puan) tarafından
Acaba doğumdan bı sene sonrada işe yarar mı korse canım :D
(682 puan) tarafından
İlk doğumumda normal olduğu için hemn korse giymiştim göbek dümdüz oldu 4 ay içinde. Şimdide 17 gün önce sezeryan oldum bir türlü giyemiyorum korkuyorum dikişleri zarar gelir diye. bnimde oluştu göbek.biraz daha geçsin giyeceğim. Çok işe yarıyor mutlaka denemelisiniz
0 oy
(7,379 puan) tarafından
Ben çok kötüyüm 76 kilom iyce kötüye gidiyo 
0 oy
(394 puan) tarafından
Bende 10 ay önce doğum yaptım kilom 1 kilo bile gitmedi bugün diyetisyene gittim başladım Rabbım nasip ederse hedefim 55 bakalim 
(75 puan) tarafından
Nerede yaşıyorsun acaba canım birde ne kadardı fiyat
(394 puan) tarafından
Bursada yaşıyorum 150 tl fiyatı
(75 puan) tarafından
Yiaa ciddimisin şuan o kadar dua ettim ki girerken inşaallah burda yaşıyordur diye rica etsem nerde bu klinik birde tek bı seanslık fiyat mi bilgi verir misin biraz rica etsem
(394 puan) tarafından
Tek seans için sanırım  bende ilk kez gittim dün , heykel de
(75 puan) tarafından
Anladım Uzak mi yakın mi bilmiyorum evlenip gelsen buraya bı eşime sorayım insaAllah yakındır. Peki ne yaptı liste felan mi verdi
0 oy
(2,726 puan) tarafından
3 Ay olmuş daha 6 ayı bekleyin ve vücudun tamamen toparlanması 1 yılı bulur. Birde herkes farklıdır ben sezeryan oldum korse hiç kullanamadım az kaldı göbeğim.  Ayrıca sizin ikinci doğum göbeğiniz öldükçe gerildi ve şuan deri esnedi kendi kendine gitmesini beklemeyin . Egzersiz yaparak sikilasir 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Daha 3 ay olmuş çok yeni sporla anca gider birde beyaz ekmek gazlı içecek cikolata abur cuburu keserek

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 95 göst.
28 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Leylaaa12 (48 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 248 göst.
26 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Isimsiizzz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Beratinannesi (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
5 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...