0 oy
91 göst.
Aile kategorisinde (92 puan) tarafından
Son 2 postumda soylemiştim ozetlemem gerekirse komşum kapima geldi bağırış cagrıs tartistik o sirada oğlum mutfakta cizgi film izliyordu son zamanlarda oğlum geceleri duvarlari seyrediyor biseyden korkuyor kendi kendine guluyor ciglik atiyor tik gibi istemsiz kendini korumak ister gibi biseyler yapiyor bu korkularin bu tartismadan once mi sonrami başladiğini hatirlamiyorum ama bu tarz bi tartisma boyle biseyi tetiklemiş olabilir mi yasayan var mı? 2 yaşında

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cızgı fılmı ne kadar ızlıyor gunde? Izledıklerını kontrol edıyor musun? Abuk subuk seyler cıkıyor karsılarına
(92 puan) tarafından
1 saat-2 saat arasinda yemek yaparken ve wc vs gibi durumlarda açıyorum. Hepsini kontrol ediyorum netflixden aciyorum kilitliyorum ki hep yanindayim oyle biseye maruz kalmiş olamaz bu soylediğim konu haricinde bagirma falanda yok hiç gozetimim disinda biriylede tek kalmadi yani baska biride korkutmus ya da vurmus olamaz
tarafından
Canım o zaman gerıye ıkı secenek kalıyor ya duyusal bır problem yasıyor ya korkutuluyor, 2 yasında demıssın tam kac aylık? Konusması, yurumesı hareketlerı nasıl
(92 puan) tarafından
Tam 23 aylik canim. Yani herseyi normal gun icerisinde yuruyor sosyal insanlarla iletişimi seviyor komutlari tam olarak aliyor anliyor yapiyor ama gece olunca bisey oluyo cozemedim. Bende ayni ikilemdeyim iki yondende desteklemeye calisiyorum sebep ariyorum
-Reklam-
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Canım herşeyi bırak çocuğu iyi bı pediatriye götür gecikmeden. Lütfen. Senden rica ediyorum. Allah rızası için bu gibi bir durumu ihmal etme. 
(92 puan) tarafından
Yok canim hersey mumkun tabikide o yuzden herseyi iyi gozlemlemeye calisiyorum alinmam yani dusundugunu soyleyebilirsin tarafsiz olmak cocugum için daha faydali. Bu gece ataklari haricinde bi sorunu yok canim hatta fazla sosyal baskalariyla oynamayi cok seviyor tamamen konusamiyor ama derdini anlatacak kadar konusmasi var mama su hadi gidelim cabuk hangisi anne gel vs gibi otizm suphem yok acikcasi bi cok hastaligi arastirdim daha once gozumden kacmasin diye ama bu durumuna da bi sebep ya da cozum bulamadim
(92 puan) tarafından
Oğlumun durumu biraz daha halusinasyon gormek gibi yani hayali biseylerle oynuyor korkuyor guluyor falan.
(1,103 puan) tarafından
Bunu uyurken yapıyo desen gece terörü olabilir diycem ama inan bana beni çok endişelendirdi. Hayali arkadaş desen henüz onun için de erken gibi. Biriyle konuşuyo gibi yapsa tamam derim. Ama gülmesi ve korkması beni endişe ettiren. Pediatriyle görüşünce bana da haber verirmisin. Bide Şoyle bişey. Burda okudugumuz her durum başkasının başına gelebilir. Benimde. Böyle seylere çok dikkat etmeye çalışıyorum.
(92 puan) tarafından
Yani git git gelme hayir falan diye sayikliyor devamli ama uyanikken. Uyku terorude degil cok tuhaf bi durum 40 sey arastirdim. Her acidan degerlendiriyorum şuan durumu hem dini hem tıbbi. Cuma cocuk doktoruna randevum var ordan yonlendiriliyormus pediatriyede sonuç alir almaz yazarim canim.
(1,103 puan) tarafından
Tamamdır. İnşallah çözümü basit bişey olsun . Dularim evladınla

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 110 göst.
19 Nisan 2022 Aile kategorisinde Meryemasaf (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 158 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Bosveraldirma (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.
12 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sena-55. (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 216 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emine19 (25 puan) tarafından soruldu

383,063 soru

11,466,178 cevap

35,067 kullanıcı

...