0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
Kızlar avm yayalar diye biyerden  sayın Merve ve soyadmida yazmışlar  mesaj geldi sipariş ettiğiniz ürünün icra takibi başlatılmasi için hukuk ofisine devrediler dosyanıza avukatlık ve dosya masrafı eklenmemesi için acilen hukuk ofisi ile irtibata geçiniz diye ama ben bişey sipariş vermedim verdiğim şeylerde geldi zten nedir bu dolandırıcı olabilir mi sizinde başınıza geldimi bilgi verirmisinuz 

7 Cevaplar

0 oy
(1,160 puan) tarafından

Yayalar hukuk dolandırıcı inanma :)

(40 puan) tarafından
Dolandırıcı mi cnm sanada geldimi mesaj hic
(1,160 puan) tarafından
Yok çok gördüm geleni inanma dolandirici
-Reklam-
0 oy
(302 puan) tarafından
Dolandırıcı canım istersen polise bildir iyi olur polisin haberinin olması.
0 oy
(1,905 puan) tarafından
Banada aynı mesaj geldi sikayetvar da bununla ilgili şikayetler var bir de e devletten baktım öyle bir şey yok
(40 puan) tarafından
Cnm aynı yerden mi geldi isminle bersber mi yazmislar yayalar AVM den mi heldi birde çok sordum kusura bakma başıma ilk defa geldi endişe ettim biraz
(1,905 puan) tarafından
Aynen canım buradan geldi adım soyadimla beraber geldi bana da mesaj bende korkmuştum ama e devlete baktım böyle bir işlem falan yok yani icra falan
(40 puan) tarafından
Tmm cnm e devlete ne yazmam lazim bakmam icin
(1,905 puan) tarafından
İcra dosyası takibi
0 oy
(5,828 puan) tarafından
Yalan bacım avukatlık ve dosya masrafları eklenmesin diye dosya açmadık işte x ücret açarsak 2x oluyor gibi kandırmaya çalışıyorlar e devlette vatandaş uyap yaz hakkında bir icra davası yoksa sil gitsin Msjı varsa icra müdürlüğüne git yine bunları arama
(40 puan) tarafından
Tmm cnm çok sağol
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Yayalar hukuk bürosu mu ne dolandırıcı bu inanma.

Bana da geldi eşim alıp konustu inanmış gibi yaptı sonunda küfürü bastı:)
0 oy
(10,878 puan) tarafından
Bariz dolandırıcı :D sayın Merve hanım biz dolandırıcı hukuk bürosu diye yazmadiklari eksik.takma kafana.ararlarsa da dalga geç kapat :D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 118 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asabii (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
+1 oy
5 cevap 191 göst.
0 oy
41 cevap 666 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,212 soru