0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından

Elleri böyle olan var mı kızlar geceleri  sürekli kaşınıyo catlıyo 2 aydan beri böyle nerdeyse doktora gittim bı sürü krem verdi ama hiç bı işe yaramadı ellerime su değsin istemiyorum artık o kadar canım yanıyo

image

5 Cevaplar

0 oy
(15,796 puan) tarafından
Avuç için çatlamış resmen hiç basima gelmedi deterjandan olabilir mi acaba fito krem kullandin mi 
(54 puan) tarafından
Yok onu kullanmadım canım ürederm diye iki tane krem yazdı bı de nemlendirici verdi ama hiç bı işe yaramadı
(15,796 puan) tarafından
Fito iyi bir krem istersen bide onu kullan sürekli nemlendirici Krem kullan yada hakiki zeytinyagi hindistan cevizi yağı
(688 puan) tarafından
Konuyla alakasız ama adminin neden seni seçtiği belli oluyor. Öyle güzel bir kalbin var ki bazen seni gördüğüm de o kalbine kocaman teşekkür etme istediğim doğuyor ve bunu utanıp bir türlü yapamadım çok teşekkür ederim
(15,796 puan) tarafından
Ben teşekkür ederim güzel düşüncen için
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım çok mu deterjana dokundun. Geçmiş olsun. Bepantolun kremini de dene. Bu kadar kötü olmamıstı kardeşimin eli ama hemen topladı. 
(54 puan) tarafından
Denedim hepsini canım sudocrem bile sürdüm ama geçmedi
(2,545 puan) tarafından
Kuzum eldivensiz suya dokunma. Dokunursan toplaması zor olur
0 oy
(3,634 puan) tarafından
Kötü olmuş deterjana sürme elini bol bol hametan sür nemlendirici kullan eldivensiz suya deterjana elini sürme 
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Benimde elimin üstü öyleydi. Doktora gittim egzama dedi. Fito ve dolermotop krem verdim b igun birini diğer gün birini sürüp elimi strecleyim uyuyordum geçti. Ama izi kaldı ne yazikki. O günden beri eldiven siz bulaşık yikamiyirim..
(54 puan) tarafından
Eldiven kullanmıyodum hiç ta ki ellerim böyle olana kadar başladım şimdi kullanmaya ama ellerim mafoldu
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Bu arada Fito krem iz kalmasın diye. Diğer krem de kaşıntı vs geciriyo. Urederm de kullandım hala kullanıyorum. Ama Dr bana foto ve dermotopu sürdükten sonra elini strecleyip öyle uyu demişti havasız kaldığı için yunusuyor. Dediğim kremleri alıp kullanmanı tavsiye ederim. Yine uredermi de kullan

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 59 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Gamzefb (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 274 göst.
0 oy
6 cevap 686 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.

382,053 soru