0 oy
444 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Eşimle 3.5 senedir evliyiz. Çok tartışmalarının oldu hep affettim darplarını affettim küfğrlerini affettim. Yine aynı yaşanılan olaylarım oldu. Kendi dokunmatik telefonu kırıldı. Bayadır kullanmıyordu.şirket telefonu var iki kişi çalışıyorlar yanındaki adam eytden emekliolucak o yüzden şirket telini benim eşe verdiler. Şirket telefonu oldugu içinde çoğu programlar siteler yasak. Bi ara VPN dşye bişey yüklemiş kavga edince gidip yatak odasına kapatıyor kendini ben gitmişimdir heo arkasından tutamayıp kavga için bi kere gittim gizli mod açıktı ve bazen beni sinir etmek için yapıyor yapmasa bile yaptım ettim der huyunu biliyorum bende öyle sandım bakmak isterken elimden çekti kapattı hep uygulamaları VPN yide interneti hızlandırsın diye yükledim dedi bende inandım kuran a el bastı benden başkasına bakmadıgına gözüyle dahi ihanet etmediği için inandım bende iki üç gün önce yine kavga ettim belki o zaman haksızdım olsun bana çok fena vurdu heryerşm morardı kafama bile o akşam banyoda gitmiş kendini tatmin etmiş benim iç çamaşırıma bu denmez ama artık çarem yok napıcamı şaşırdım. Yine kavga yaşandı polis çağırdım ama şikayet etmedim polis gelmeden önce yine vurdu baya üzerine yürüsem bile insan bunu yapmaz yapamaz ben hiç onu bi yerini morartamadım. Ben o acıları yaşarken o zevkini düşünmüş annemgili arayıp alın bunu dedi. Annemle ablam geldi. Normalde odasından çıkmayan adam geldi içeri oturdu onların yanına beni suçluyor hala bi hafta durup geri eve döncekmişim ben. Neyse bugün VPN yi araştırdım ve onun beni kandırdgını bugün anladım ve o yalanların içinde beni nasıl kandırmış onu anladım. Eve gittim sadece iki çift laf etmek için ağzıma geleni saydım bana aç ** diyen biri birde bu şahıs eşyalrıma dokunma dedim. Birde hep affedici taraf oldugum için o şuan rahat geri gelicek diye düşünüyor.bir hafta sonra yazsam bana dönğcek çaresi yok diyor ablası boşandı çocuguyla orda buda yapamaz diyor ailem zaten hiç karşısına geçip nie evladıma bunu yaptın diyen olmadı o bunun rahatlıgını yaşıyor. Ben buna büyük ders vericem hep duygularıma yenik düştüm affettim her hatasını bana yol izlemem için lütfen destek verinnnbi tane evladım var

10 Cevaplar

+1 oy
(6,375 puan) tarafından
Yolun belli bacım açık ve net boşanman lazım bu ne m.anyak biri. Seni morartana kadar dövüp hemen ardından tatmin olmaya tuvalete nasıl gider ve ve ve ailene gelin alın BUNU ne demek bu dediği karısı çocuğunun anası. Sen bir kadınsın insansın bireysin. Onurunu gururunu ayaklar altına alma kendini ezdirme. Hala ona karşı duygularının olması senin saf bir kadın olduğunu gösteriyor 
(41 puan) tarafından
Çok haklısın doğru olanda bu zaten işte bu zamana kadar cesaret edemediğim için bu bukadar yüzüde bundan buldu hep affettim hep ailemde bende yüzü çok buldu
-Reklam-
0 oy
(2,562 puan) tarafından

Ne Asssalik bı mahluk esin :pinch:

(41 puan) tarafından
Bide normal zamanda düşünen bir insandı beni işte öyle tehlikeliymiş bu insan
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Keşke ailendw Arkanda dursalarmş .  Yapacağın şey basit zaten güven kalmamış saygı Yok şiddet var . Hep affettigin için artık arsızlaşms eşin 
(41 puan) tarafından
Aynen hep affetim ve halada şuan rahat benim numaramı engellicek bana vurcak bana neler yapıcak affedilcek hep böyle oldu ama artık buna dur demek istiyorum
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ay okurken ürperdim bune biçim insan senin aklin varsa eşini süründürmek için deil kendi hayatin ve ruh sağlığın için donmezsin birdaha o eve evladina da yazik mahkemede al çocuğun velayetini baglat nafakasını köpek gibi çalışsın sende çocuğunla otur ye bune ya koca olmadan yaşanmıyor mu bide böylesi rabbim yardımcın olsun inşallah kendin için doğru bir karar veririsin
0 oy
(239 puan) tarafından
Arkana bakmadan kaç ilk bosanan sen deglsn 
0 oy
(489 puan) tarafından
Napacan bacım yol belli ömür boyu bu adamın kahrını mi cekecen evlilik helal boşanmak da helal 
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Düzelmez  aranızda  sevgi  saygı  bitmiş  
0 oy
(441 puan) tarafından
Bak benim annemle babam da yıllarca sorunlu bir evlilik yaşadı. Surekli kavga dövüş.  Annem mesleği olmadığı için bize bakacak kimsenin olmadığını düşündüğü için ve dul lafından korktuğu için yıllarca bosanmadi ayrılmadı Babamla birlikte kardeşim ve benim psikolojimizi maf ettiler hala travmaları yaşarım. Yıllar sonra ben hamile iken bosandilar. 28 yıl sonra cesaret edebildiler buna. Ama onca geçen zaman hem onlari bitirdi hem bizi.O yuzden biz ne desek boş. Ama sana şiddet uygulan küfür eden insanla olmaz bunu bilir bunu söylerim belki senin de hatalarin vardır ona karşı mesela annemin de vardi hatalari ama  şiddet başka bir şey süre sonra senin psikolojin harap oldugunda bu çocuğuna da yansıyacak. Çocuğunun arkadaşları ile ilişkisine derslerine alacağı kararlara kısaca hayatına. Mesela benim annem hep her şeyden korkan insandı cesareti yoktu. Yıllarca bende hep onun gibi oldum ondan onu gördüm çünkü daha sonra değiştim kendimi gelistirdikce. Sana çok basit bir örnek verdim. Yani sen nasıl bir yol cizersen cocugunda onu görüp izliyor. 
0 oy
tarafından
Erkeklerin hepsi böyle kendilerini vazgeçilmez zannediyorlar kendilerini hep haklı çıkarmaya çalışıyorlar. Birtek benim eşimde şiddet yok onun dışında bizde sizin gibi sorunlar yaşadık 

Evi terk ettim hamileydim hiç kimse haber alamadı benden annem falan dahil ondan sonra süt dökmüş kediye döndü 

Ama ona güzel bir ders ver anlasın senin değerini 
(41 puan) tarafından
Seninle dertleşmek isterim canım sende kabul edersen. Kendime benzettim biraz ben çıkış yolu bulamadıgım için artık akıl almak istiyorum
tarafından
Tabikide her zaman özelden yazabilirsin
0 oy
(235 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Uzun süredir evliliginizde bu yasadıklarınızda bir düzelme yoksa ne yazıkki ayrılman en doğrusu olur.Allah çok zor bir sınav vermiş sana. Çocuğunuzun kötü etkilenmemesi için huzur ve sakinliğe ihtiyacı var. Öyle bir ortamda çok sıkıntı çekiyordur o da. Hayırlı kapılar açsın Allah size.
(41 puan) tarafından
Aminn canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 228 göst.
1 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Yeter2323 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 564 göst.
0 oy
56 cevap 2,457 göst.

380,249 soru

11,384,415 cevap