0 oy
56 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (37 puan) tarafından
Ablam bgun doktora gitmiş burnunda polip var demişler binbir türlü kuruyor kendini basına gelen varmı tedavi süreci nasıl 

1 cevap

0 oy
tarafından
Ben o yüzden ameliyat oldum. Korkulacak birşey yok kafada büyütmeye de gerek yok. Sol tarafımda vardı ameliyat dedi gittim oldum şimdi sağ tarafımda var senelerdir benimle yine ameliyat dedi. 
tarafından
Tabi ameliyat olacağı doktor ve hastanede önemli ona da dikkat edin. Annemde aynı ameliyatı oldu onunki biraz sorunlu oldu o devlette olmuştu
(37 puan) tarafından
Ne gibi sorun oldu peki
tarafından
Devlette stajyerler genelde dikişi yapıyorlar. Açmışlar Polipi almamışlardı artı içinde tampon unutmuşlardı. Zamanla nefes alamamaya çabuk yorulmaya başlamıştı burnumda tuhaf koku var demişti. Tampon çürümüş içinde sonra özele gitti orada farkettiler özelde tekrardan oldu bir sorun çıkmadı.
(37 puan) tarafından
Al işte sağlık çalışanlarına şiddet bosuna uygulanmıyor belki hayati bi durumu olablırdı yaptıkları sey yaşamına son verbılırdı
tarafından
Beyine kadar gidebilirmiş ki erken farkettik şükür. O yüzden iyi bir yerde olması daha iyi araştırmak lazım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
15 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 261 göst.
0 oy
9 cevap 173 göst.
0 oy
2 cevap 37 göst.
11 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu

383,603 soru

11,478,643 cevap

35,093 kullanıcı

...