0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (261 puan) tarafından
Kizlar su lanet şebekesi kullaniyorum telefon da değiştirdim ya ulaşılamıyor telefonuma ya sesim kesik kesik gidio ya tel simi görmüyor sizde de oluyormu nasil düzeltebilirim sabahtan beri telefonda kurcalamadigim ayar kalmadi ama yok 

3 Cevaplar

0 oy
(92 puan) tarafından
Telefonu tamem kapat tekrar belki o zaman düzelir.
-Reklam-
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Uzun zamandır Vodafoneluyuz tüm aile. Hiç sorun yaşamadim 
0 oy
(302 puan) tarafından
10 sene önce Vodafone nun internetini almıştım hiç memnun kalmamıştım. Seneler sonra türk telekomun zamlarına kızıp sinirle Vodafone a gecmistim. Bin pişman olmuştum. Telefonla hiç alakası yok canım. Hat çekmiyor. 10 senedir kendilerini gram geliştirememişler. Şehrin gobeginde oturuyordum evimde hat çekmiyordu. İnternete baglanmiyordu, Watsaptam görüntülü konusmaya çalışayım görüntü donuyor internet gidiyordu. Üstelik en oahali paketlerden almıştım 25 gb internet paketi vardi da istersen 100 al internet cekmiyordu baglanmiyordu sinir olup Vodafone u aradım tamam ordaki vericilere bakariz dediler ne gelen oldu ne giden ne de hattim çekti. İllallah ettim aman aman kapattirdim sonra hattı.. 10 senedir 50 bin tane Vodafone Vodafone reklamı yaptilar bir adım öne gitmemisler. o kadar reklam yapacaklarina sebeke kursalarmis hiç gelistirmemis kendini. Ara sikayet et. Müşteri hizmetleri bile bir tuhaf ilgisiz. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 105 göst.
13 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Pinkfloyd (775 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
21 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Pinkfloyd (775 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 193 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde sibelefe37 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde sibelefe37 (10 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...