0 oy
52 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Hanımlar hacamat öncesinde ve sonrasında hayvansal herhangi bir ürün yenmemesi gerektiğini biliyorum ama bu süreler ne kadar olmalı ve bunun dışında yapmam gereken şeyler var mı tam net bilgi istediğim gibi alamadım aradığımda bana sadece 12 saat öncesinde hayvansal herhangi bir şey yememeniz lazım ve de gelirken 2 saat öncesinde aç olarak gelmeniz gerekiyor daha da hiçbir şey denmedi ben de arkadaşımla gideceğim yanıma eşlik etsin diye sonrasında da bir kahve içeriz döneriz dedim ama herhalde sonrasında da bir şey yememek gerekiyormuş Bir iki saat aç kalmak gerekiyormuş .Hadi ben heyecandan bayıldım ya da biraz kan şekerim düştü falan mecbur yemem gerekmeyecek mi bilemedim ya detayları bilen varsa Bir anlatsın.

1 cevap

0 oy
(3,086 puan) tarafından
Kız 2 saat oncesinde 2 saat sonrasinda ac kaldin diye bayilmazsin ki öyle aşırı bi kupa takmazsa şekeri düşmez. Ben 6 yıldır her sene 3 4 kere en az yaptiririrm 
(1,371 puan) tarafından
İlk olacak ya nasıl yapıyorlar detay ver bakalım canım ☺️
(3,086 puan) tarafından
Canım benim sedyeye oturuyorsun önce kupayi atiyor şişiyor sonra o bölgede çizik atıyor tekrar kupa takiyor ve kan çıkıyor. Ağrı sancı hiç bir şey hissetmiyorsun sadece gidiklanma
(1,371 puan) tarafından
Anladım canım çok sağ ol emnun kalırsam İnşallah devam eder
(1,371 puan) tarafından
Canım ben gittim de hayvansal hiçbir şey yememek lazım 2 gün dedi ben yarın oruç tutucam zaten sahurda içli kete yesem olur mu acaba çünkü peynir süt yumurta yasak b şekilde doymak lazım kalakaldım ☺️☺️
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
3 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.
25 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
21 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
29 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu

380,274 soru

11,385,842 cevap

34,886 kullanıcı

...