0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde (2,774 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar ailen bana çok uzak yani çok yol çekmem lazım 3 tane bebeğim var kız kardeşimin kınası var sadece kına yapılacak sessiz yapılacak düğün yok sessiz çıkacak ailem de beni çağırdı depremden dolayı zaten düğün yapılmayacak çalgı falan yok daha önce düğün salonu falan tutulmuş da depremden önce işte deprem olunca ertelendi işte şimdi de erkek tarafı gelinimize alalım ne olur ne olmaz diye istiyorlar ailemi de çok sıkıştırıyorlar ailem de çıkaralım diyor ailen de bana diyorlar gel Ben de kararsız kaldım gitmeli miyim gitmemeli miyim eşine diyor gidersek 2 gün kalırız geliriz o kadar çok yol vallahi ne yapacağımı bilmiyorum sizlere danışmak istedim eşim mizmizlaniyor derpem var nasıl gicedez diye 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence git canım eşin de geliyorsa sonuçta bir defa kına olacak ben olsam giderdim 
(2,774 puan) tarafından
Çok sağul canim bende gitmeyi düşünüyorum eşim mizladi biraz sonra gideriz demremleri gormuyirsmusunuz diye
-Reklam-
0 oy
(2,505 puan) tarafından
Tabiki giderdim isterse başka ülkede olsun sonuçta kardeşim canım
(2,774 puan) tarafından
Eşim biraz mismizlaniyor ailem biraz uzak ya diyor deprem var şimdi gitmeylim 6 ayda gideriz ben kardeşimin kinasina gitmeyecesksem sonra niye gdieyim sanki gezmeye gidecem
(2,505 puan) tarafından
Eşe kalsa hiç gitme derler boşver git kına bir kere olur her ay kınası yok ya
(2,774 puan) tarafından
Zaten oyle canim kendi ailerimiz olduğu zaman gitmek yasası çekerler kendileri ailerinden çıkmazlar bazen diyorum keşke uzaktan almasaydim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Yani valla şaka gibisiniz düğünden anladığınız çalgı olup oynamak mı haa oynansa gideceksin yani ne olursa olsun kardeşin gelin oluyor bu soruyu sormayı düşünmek bile bana saçma geliyor bir kardeş en güzel günün de ablasını yanında olsun ister şahsen ben kardeşinin yerinde olsam böyle düşündüğünü ve gelniyceğini bilsem asla konuşmam seninle 
(2,774 puan) tarafından
Canim derdim çalgı oynak değil ben çağı oynak yazmasaydim limcliyecektiniz kendimi anlatmak zorundaydım yok deprem düğünden bahsediyorsun diye o zuydenn yazdım. Derdim o değil eşim biraz mismizlaniyor uzak deprem var çocuklar var biraz eşimle uğraştık hata
(14,428 puan) tarafından
Kusura bakma ama eşin bu konuya karışamaz bana göre onun kardeşi evlense gitmeyecek mi ne olursa olsun kardeşinin düğünün de yanında olman lazım
(2,774 puan) tarafından
Gidecem canim sabahtan beri kaç. Kre aradılar eşim gitse bile kendim gidecem o mizmizlansin dursun dedim kardeşime hediye alalım diye para veriş bende dedim bacina herşeyi aldın diyor iadeylami uğraşıyorsun sen
0 oy
(120,138 puan) tarafından
kardes bu yaa gidilmezmi hic yaa zaten ici burukdur git yaninda ol
(2,774 puan) tarafından
Aynen az önce burda deprem sarsıntı oldu aradı gitmeylim diyor
0 oy
(6,715 puan) tarafından
Bence düğünü yaza ertelesinler ya da nikah . Gelinlik giymeden kına ile mi gidecek sadece. Ayrıca kardeşimi bu mutlu gününde yalnız bırakmazdm.
(2,774 puan) tarafından
Mevlutlu yapacaklarmış canim düğün yok
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Çocuklarla illaki zorluğu olur ama kardeşin sonuçta gitmesen cok ayıp olur fizanda olsada kardesimin düğününe giderim bir kere evleniyo insan 
(2,774 puan) tarafından
Mevlutlu yapacaklar canim zaten ama eşim mizmizlaniyor deprem var diyor sanki burda yok az önce deprem yine oldu burda sarsinti
(2,474 puan) tarafından
Deprem için gitmek istemezse birsey diyemem keşke erteleseler deprem bölgeleri güvenli değil sonuçta
(2,774 puan) tarafından
Deprem gününden beri erteluyorlar canim
0 oy
(5,122 puan) tarafından
Tabiki gitmelisin kardeşin sonuçta
(2,774 puan) tarafından
Sagul teşekkürler ❤️
0 oy
(2,774 puan) tarafından

Götürmedi bugün :'(

(1,974 puan) tarafından
Yani depremi bahane edip götürmemek de nedir orda olan deprem sizin ordada olabilir.. 3 çocukta bahane değil ben 3 çocuğumada alıp nerelere gittim hiçte zararları olmadı
(2,774 puan) tarafından
Aynen canım ya vala artık ne yapacağımı şaşırdım diyor iki büyük çocuğu bırak küçüğünü al git diyor bende deprem var dedim nasıl burda bırakim dedim sen ailemde bırakıp gideceksin ise çocuklara bakanda olmaz dedim
0 oy
(2,774 puan) tarafından
Kızlar gidiyorum götürüyor sonunda ama benim istediğim dündü bugün goturyor kendi keyfi istediği zamanmis
0 oy
tarafından
Kız kardeşin sonuçta kuzen vs olsa neyse ama kesinlikle gitmelisin 
(2,774 puan) tarafından
Evet canım
tarafından
Aaaa o da kendi kardeşi olsa böyle sesi çıkar mıydı ayıp yaptığı
(2,774 puan) tarafından
Geldik canim gelin cikti
tarafından
Hadi hayırlı olsun canım benim inşallah hep mutlu olur
(2,774 puan) tarafından