0 oy
117 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (327 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar bugün sağlık ocağına gittim 1 haftadır baş dönmesi göz kararması yaşıyorum ama aç gitmeme rağmen insülinim çok yüksek dedi aile hekimim doymak bilmiyorum yedikçe yiyorum hiç iyi değilim pazartesi acilen dahiliyeye dedi pankreasta iltihap olabilir dedi başına gelen var mı değerlerim aşağıdaki gibi anlayan yorumlayabilir mi

image

image

image

4 Cevaplar

0 oy
(327 puan) tarafından
Sorum yukarıda kızlar 
-Reklam-
0 oy
(2,155 puan) tarafından
Şeker hastasi degilim ama şeker hastasi tanisi koyabilmek için en az üç tane farkli zamanlarda tahlil gerekiyor. Doktor zaten gerekli takibi yapacaktir canim. Babamin bu sekilde acllik biraz yuksek çıkmıştı 2 hafta perhiz sonrası değerler duzeldi. Lutfen diyet yap dikkatli beslen. Asla aç kalma az ve sık ye
(327 puan) tarafından
Tamam canım sağol göz kararması yaşıyorum aşıri yemek yeme isteği var özellikle tatlı olunca gözüm dönüyor
0 oy
(612 puan) tarafından
Açlık şekerin yuksek çıkmış. Ama o insülin çok çok yüksek ya, bence kesinlikle ihmal etme
(327 puan) tarafından
Evet canım aile hekimi de öyle dedi benim randevu Perşembeyeydi doktor pazartesiye aldı
(612 puan) tarafından
Instagram'da Dr rengin börekçi var onu takip et mutlaka.
(327 puan) tarafından
Tamam canım hemen bakıyorum sağol
(612 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun umarım biran önce normale döner değerlerin
0 oy
(352 puan) tarafından
Kız çok mu kötü besleniyorsun hazır şeyler hamur işi şekerli şeyler sucuk sosis
(327 puan) tarafından
Hamur işlerini seviyorum evet artık bıraktım bakalim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 95 göst.
0 oy
1 cevap 38 göst.
0 oy
1 cevap 60 göst.
13 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neyla (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
1 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde ♥️Berat Seha'm♥️ (6,724 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...